شایعه: بتلفلید سال آینده Bad Company 3 است

0
849
بتلفلید سال آینده Bad Company 3 است
بتلفلید سال آینده Bad Company 3 است
فروشگاه اینترنتی سورنا
فروشگاه اینترنتی سورنا

شایعه: بتلفلید سال آینده Bad Company 3 است

شایعه: بتلفلید سال آینده Bad Company 3 است http://www.gnsorena.ir/
بتلفلید سال آینده Bad Company 3 است

استودیوی بازی‌سازی DICE هنوز هم سفت و سخت مشغول پشتیبانی از آخرین قسمت بتلفیلد است. جدیدترین بسته‌ی الحاقی «بتلفیلد ۱» همین دیروز عرضه شد؛ با این حال، می‌توانیم مطمئن باشیم که این استودیوی بازی‌سازی ساخت قسمت بعدی بتفلیلد را شروع کرده است. به نظر می‌رسد که بلتفلید سال آینده قرار است Bad Company 3 باشد.

همانطور که احتمالا می‌دانید، استودیوی DICE در راستای استراتژی فعلی خود، یک سال در میان به ساخت بتلفلید دست می‌زند. اطلاعات قسمت بعدی این مجموعه از سوی یکی از کسانی منتشر شده است که پیش از عرضه‌ی بتلفیلد ۱، اطلاعات زیادی از آن بازی لو داد.

Bad Company 2 Screenshot

طبق اطلاعات منتشر شده، Battlefield: Bad Company 3 قصه‌ای در میان و پس از جنگ ویتنام تعریف خواهد کرد. بخش چند نفره‌ی بازی هم برخلاف قسمت‌های اخیر بلتفلید یا Battlefront 2، نقشه‌های کوچکتری خواهد داشت و شبیه به Bad Company 2 خواهد بود.

قابلیت شخصی‌سازی اسلحه‌ها شبیه به Battlefield 4 خواهد بود؛ یعنی با مجموعه‌ی بزرگی از امکانات مختلف برای دستکاری سلاح‌ها روبرو خواهید شد. بتلفلید ۱ در مقایسه با بتلفیلد ۴ شخصی‌سازی اسلحه‌ی بسیار ضعیف‌تری داشت.

عرضه‌ی قسمت دوم Bad Company به ده سال پیش باز می‌گردد. قسمت اول مجموعه‌ی Bad Company هم در سال ۲۰۰۸ روی پلی‌استیشن۳ و ایکس‌باکس۳۶۰ عرضه شده بود.

منبع: MP1st

 

کانال رسمی گیمنت سورنا

 

بتلفلید سال آینده Bad Company 3 است بتلفلید سال آینده Bad Company 3 است 
فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید