عنوان Animal Force برای پلی‌استیشن وی‌آر منتشر شد + تریلر

0
576
عنوان Animal Force برای پلی‌استیشن وی‌آر منتشر شد + تریلر
فروشگاه اینترنتی سورنا
عنوان Animal Force برای پلی‌استیشن وی‌آر منتشر شد + تریلرامروز استودیو Oasis Games، اعلام کرد که عنوان جذاب واقعیت مجازی Animal Force، در حال حاضر با قیمت ۱۵/۹۹ دلار برروی فروشگاه پلی‌استیشن قابل دسترس است. این توسعه دهنده تریلر هنگام عرضه‌ی بازی خود را منتشر کرده است.

فروشگاه اینترنتی سورنا

 

بازی Animal Force، عنوانی در سبک دفاع از قلعه است که حیوانات و موجودات فرازمینی را برای یک مهمانی بزرگ دور هم جمع می‌کند. بازی‌باز‌ها باید با رهبری تیمی از حیوانات دارای قدرت‌های ویژه، زمین را از دست این موجودات فضایی نجات دهند. با استفاده از یک موشک، شما می‌توانید حیوانات را در آن قرار داده و به سمت اتمسفر بفرستید تا با فضایی‌های متهاجم مقابله کنند. بخش داستانی، شامل ۳۰ مرحله خواهد بود.

بخش چند نفره نیز در بازی Animal Force، وجود داشته و شامل سه حالت نامتقارن است: Steal the Statue، Odd One Out و Divide & Conga. بخش چند نفره بدین شکل است که یک نفر هدست پلی‌استیشن وی‌آر را برروی سر گذاشته و دیگران با استفاده از کنترلر دوال‌شاک ۴، سعی داشته تا به صورت مخفیانه از بازی‌بازی که از هدست استفاده می‌کند، عبور کنند.

همان‌طور که پیش‌تر ذکر شد، عنوان Animal Force، با قیمت ۱۵/۹۹ دلار برروی فروشگاه پلی‌استیشن عرضه شده است. شما می‌توانید تریلر هنگام عرضه‌ی این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰

فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید