قوانین رشته کانتر استرایک گلوبال آفنسیو

0
974
قوانین رشته کانتر استرایک گلوبال آفنسیو
قوانین رشته کانتر استرایک گلوبال آفنسیو
فروشگاه اینترنتی سورنا
فروشگاه اینترنتی سورنا

قوانین رشته کانتر استرایک گلوبال آفنسیو

قوانین رشته کانتر استرایک گلوبال آفنسیو
قوانین رشته کانتر استرایک گلوبال آفنسیو

شیوه برگزاری مسابقات:

فرمت مسابقات شامل سه مرحله است. بخش مقدماتی یا Open Qualifier که تمامی تیمها بازیهای خود را از این مرحله شروع می کنند و به صورت تک مپ و دو حذفی برگزار می شود. مرحله دوم به صورت گروهی و با مجموع هشت تیم برگزار می شود که چهار تیم به صورت مستقیم و چهار تیم دیگر از مرحله Open Qualifier به آن راه پیدا می کنند. چهار تیم برتر مرحله گروهی به مرحله آخر رویداد راه پیدا می کنند. آخرین مرحله به صورت BO3 و تک حذفی برگزار می شود.

زمان بندی مسابقات:
کلیه مراحل این رویداد از ۱۰ بهمن ماه شروع و ۲۲ همین ماه به پایان می رسد.

نحوه قرعه کشی و تشکیل جداول:
تیم های برتر در سید A قرار میگیرند و سرگروه میشوند . بقیه تیم ها همگی بصورت تصادفی (Random) در گروه ها تقسیم خواهند شد.
سید بندیها بر اساس دستاوردهای تیمی تعیین می شوند و بازیکنان تاثیری در این بخش ندارند.

نحوه هماهنگی و چگونگی برگزاری مسابقات:
تاریخ و زمان دقیق برگزاری کلیه مسابقات به تیم ها اعلام خواهد شد. بازی ها راس ساعت اعلام شده برگزار می شوند و بازیکنان تیم ها می بایست حداقل پنج دقیقه قبل از ساعت اعلام شده داخل سرور حضور داشته باشند. تغییر زمانی در زمان بازیها بایستی حداقل ۴۸ ساعت قبل از شروع بازی به داورهای مربوطه اطلاع داده شود و در صورتی که داور بازی و تیم مقابل به عملی شدن این موضوع رضایت دهند، قابل اجراست.

در صورت بروز مشکلات فنی و زیر ساختی سرور/شبکه که به تشخیص کارشناس ناظر بر مسابقات به کیفیت بازی صدمه بزند برگزاری بازی تا حل مشکل فنی به تعویق خواهد افتاد.

نقشه ها (مپ ها) و نحوه انتخاب:
در مرحله گروهی هر راند از مسابقات نقشه (MAP) از پیش تعیین شده خود را دارد. لذا بر این اساس نقشه بازی تعیین می شود. در مرحله حذفی نحوه انتخاب نقشه به صورت “مپ ویتو” خواهد بود و هر تیم در ابتدا یک مپ را حذف می کند سپس هر تیم یک مپ انتخاب خواهد کرد. در پایان هر تیم یک مپ دیگر حذف می کند و تنها مپی که باقی می ماند به عنوان مپ سوم انتخاب خواهد شد. انتخاب ساید با تیمی است که مپ را انتخاب نکرده است . در مپ سوم برای انتخاب ساید ، راند Knife خواهیم داشت .

نقشه های (مپ) این دوره از مسابقات:

De_dust2
De_Nuke
De_Train
De_cobblestone
De_mirage
De_Overpass
De_Cache

تعداد بازیکنان هر تیم:
تیم های حاضر در مسابقات حداکثر می توانند از هفت بازیکن استفاده کنند که هیچ کدام از این بازیکنان تا آخر مسابقات حق بازی در تیم دیگری را نخواهند داشت و در صورت تخلف، تیم یا تیم هایی که درگیر این تخلف باشند از دور مسابقات حذف می شوند.

قانون استفاده از بندی کم:
قانون استفاده از بندی کم در این دوره از مسابقات وجود خواهد داشت و همه بازیکنان تیم ها باید از برنامه بندی کم استفاده کنند حتی بازیکنانی که نقش سرپرست (لیدر) و مربی را دارند. بندی کم باید دارای کیفیت لازم و همراه با صدای بازیکنان داخل بازی باشد. در ضمن هیچ توافقی مبنی بر هماهنگی با تیم مقابل برای عدم استفاده از بندی کم وجود نخواهد داشت و در صورت درخواست برگزارکننده مسابقات حتما باید فایل ضبط شده را به داور (ادمین) مسابقات تحویل دهند.

بازی جوانمردانه:
هرگونه بی احترامی و رفتارهای غیرورزشی و خارج از شئون و ادب، داخل سرور نسبت به برگزارکنندگان مسابقات و یا نسبت به تیم مقابل، تخلف به حساب خواهد آمد و ممکن است بنا به تشخیص داوران تیم خاطی از ادامه مسابقات حذف شود.

توقف فنی:
هر تیم در هر نقشه (مپ) می تواند حداکثر پنج دقیقه درخواست وقت استراحت یا Pause کند که این پنج دقیقه حداکثر می تواند در ۵ زمان مختلف باشد. به این ترتیب ، هر تیم در هرمپ فقط پنج بار درخواست pause خواهد داشت.

قوانین رشته کانتر استرایک گلوبال آفنسیو

اعتراضات و نحوه ثبت آن:
درخواست اعتراض برای بندی کم رایگان می باشد اما باید در زمان اعتراض اعلام شود که به کدام راند شک دارید تا همان راند مورد بررسی قرار گیرد. مدت زمان داده شده برای هر بازیکن به منظور بارگذاری (آپلود) بندی کم، سه ساعت بعد از اعلام داور بازی خواهد بود. تیم های معترض حداکثر تا یک ساعت پس از اتمام بازی حق اعتراض دارند و این اعتراض باید فقط توسط سرپرست (لیدر) تیم در آیدی تلگرام @gnsorena ثبت و پیگیری شود.

کمیته فنی برگزاری مسابقات با بررسی اعتراض های دریافتی ، در رد یا قبول آن اختیار تام دارد. همچنین همه تیم ها موظف به نگهداری فایل ضبط شده (رکورد) بازی حداقل تا دو ساعت بعد از اتمام بازی هستند.

قوانین رشته کانتر استرایک گلوبال آفنسیو قوانین رشته کانتر استرایک گلوبال آفنسیو قوانین رشته کانتر استرایک گلوبال آفنسیو قوانین رشته کانتر استرایک گلوبال آفنسیو قوانین رشته کانتر استرایک گلوبال آفنسیو قوانین رشته کانتر استرایک گلوبال آفنسیو قوانین رشته کانتر استرایک گلوبال آفنسیو 
فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید