مادربرد MSI MEG X299 CREATION؛ برای آنهایی که خلاق هستند

0
1313
مادربرد MSI MEG X299 CREATION؛ برای آنهایی که خلاق هستند
مادربرد MSI MEG X299 CREATION؛ برای آنهایی که خلاق هستند

مادربرد MSI MEG X299 CREATION؛ برای آنهایی که خلاق هستند.MSI به عنوان برند پیشتاز مادربرد در دنیا، هم زمان با معرفی پردازنده‌های سری Core X اینتل مادربرد تخصصی MEG X299 CREATION را برای تولید کنندگان محتوا و کاربران حرفه‌ای معرفی کرد. این مادربرد غنی برای تحقق یک هدف طراحی شده و آن نهایت کارایی است.

مادربرد MSI MEG X299 CREATION؛ برای آنهایی که خلاق هستند
MEG X299 CREATION با برخورداری از مدار تغذیه دیجیتال با ۱۴ فاز رگلاتور ولتاژ دیجیتال و  طراحی مبتنی بر لوله ناقل گرما مسی برای خنک سازی، نه تنها از پردازنده‌های چند هسته‌ای جدید پشتیبانی می‌کند؛ بلکه به خوبی قادر به حفظ پایداری و پایایی  آنها در استفاده‌های کاری شدید و طولانی است که معمولاً تولیدکنندگان محتوا با آن سر و کار دارند. همچنین وجود سه کانکتور تغذیه ۸ پین،  تضمین بخش توان رسانی کافی برای استخراج نهایت کارایی و بهترین تجربه ممکن در اورکلاکینگ و استفاده‌های شدید است.

MEG X299 CREATION برای کنترل دقیق و آسان خنک سازی سیستم دارای ۸ کانکتور فن PWM و یک حسگر دما است که به طراحان و تولیدکنندگان محتوا این امکان را می‌دهد تا سیستم خود را پایدار و خنک نگه دارند. قابلیت اختصاصی M.2 SHIELD FROZR با حرارت گیر فلزی تجمیع یافته با حرارت گیر چیپ ست مادربرد، این امکان را به SSD های پرسرعت می‌بخشد تا به دور از بروز هرگونه محدودیت ناشی از افزایش دما، با بالاترین سرعت خود کار کنند. این مادربرد دارای سه شکاف M.2 مجهز به حرارت گیر اختصاصی M.2 SHIELD FROZR است.

مادربرد MSI MEG X299 CREATION؛ برای آنهایی که خلاق هستند

همان‌طور که می دانید حجم بالاتر و سرعت بیشتر حافظه ذخیره سازی برای تولید کنندگان محتوا یک عنصر حیاتی است و می‌تواند ساعت‌ها و روزها در زمان آنها صرفه جویی کند. این مهم در طراحی MEG X299 CREATION به خوبی لحاظ شده و قادر به پشتیبانی از تا ۷ درایو پرسرعت Turbo M.2 است که می‌توان به طور هم زمان از همه آنها استفاده کرد. سه شکاف Triple Turbo M.2  تعبیه شده بر روی مادربرد که دارای حرارت گیر M.2 SHIELD FROZ هستند، از نصب سه درایو M.2 آن هم با توانایی کنترل گرما پشتیبانی می‌کنند.

یکی از لوازم همراه این مادربرد یک کارت انحصاری به نام M.2 XPANDER-AERO است که چهار شکاف M.2 اضافی تأمین می‌کند. این کارت دارای یک فن MSI TORX FAN با طراحی انحصاری است که تضمین بخش عملکرد خنک SSD های پرسرعت آن هم در اوج کارایی و سکوت است.

به منظور ارائه ارتباط شبکه بی نقص و پایدار، MEG X299 CREATION  به درگاه شبکه ۲٫۵ گیگابایتی، یک درگاه شبکه مبتنی بر کنترلر ساخت اینتل و Wi-Fi دو بانده تجهیز شده تا بالاترین پهنای باند را با تأخیر پایین ارائه کند. همچنین قابلیت پایش و کنترل شبکه این امکان را به کاربر می‌دهد تا با هدف دست یابی به بالاترین سرعت تبادل، ترافیک برنامه‌ها را اولویت بندی کند.

مادربرد MSI MEG X299 CREATION؛ برای آنهایی که خلاق هستند

افزون بر همه آنچه که اشاره شد، MSI همراه با این مادربرد کارت ThunderboltM3  ارائه می‌کند که دو درگاه Thunderbolt 3 و خروجی تصویر را در اختیار کاربر می‌گذارد تا با سود جستن از آنها پیشرفت مراحل تولید محتوا از این هم سریع‌تر شود. این کارت قادر به ارائه هم زمان دو خروجی تصویر با وضوح ۴K و یک رابطه سخت افزاری همه منظوره برای وسایل پیشرفته‌ای است که از پروتکل Thunderbolt 3 پشتیبانی می‌کنند.

Thunderbolt 3 از طریق تنها یک کابل قادر به تأمین پهنای باند بالا مورد نیاز تجهیزات پیشرفته است. همچنین کارت ThunderboltM3  از وصل کردن زنجیروار تا شش دستگاه Thunderbolt پشتیبانی می‌کند که سرعت آن به ۸ برابر USB 3.0  می‌رسد.

مادربرد MSI MEG X299 CREATION مادربرد MSI MEG X299 CREATION  مادربرد MSI MEG X299 CREATION 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید