مزایای استفاده از یوسی در بازی پابجی چیست؟

0
90
مزایای استفاده از یوسی در بازی پابجی چیست؟ بازی پابجی یکی از بازی‌های اکشن و مهیجی است که از سال ۲۰۱۷ وارد بازار شد و در حال حاضر تعداد زیادی طرفدار دارد. این بازی در پلتفرم‌های زیادی قابل اجراست ولی نسخه موبایل آن طرفدار بیشتری دارد. در نسخه موبایل بازی پابجی، یک واحد پولی معرفی شده است که همه کارها در بازی با این پول‌ انجام می‌گیرد.
این پول که یوسی نامگذاری شده‌است، در بازی قابل بدست آوردن نیست و فقط می‌توانید آن را خرج کنید. برای بدست آوردن آن باید آن را خریداری کنید. 
مزایای استفاده از یوسی در بازی پابجی چیست؟
مزایای استفاده از یوسی در بازی پابجی چیست؟
کانال تلگرام سورنا

وقتی شما تعداد یوسی مورد نیازتان را خریداری کردید، می‌توانید تجهیزات و وسایلی که نیاز دارید را از داخل فروشگاه بازی تهیه کرده و کیفیت بازی‌تان را بالا ببرید. می‌پرسید چگونه؟ پس با ما همراه باشید تا جواب سوالتان را بگیرید.

استفاده از یوسی پابجی چه تاثیری بر روند بازی دارد؟

مزایای استفاده از یوسی در بازی پابجی چیست؟

شما تصور کنید که در دنیا جنگ شده است و شما فقط با یک لباس معمولی و یک چاقو باید از خودتان دفاع کنید. در چنین موقعیتی شما شانس موفقیت ندارید و احتمال زیاد در حمله اولی که به محله شما شود، مقاومتی نمی‌توانید بکنید و جز یاد و خاطرات شما چیزی باقی نمی‌ماند؛ البته دور از جان شما! این فقط یک مثال بود، برای اینکه بیشتر وضعیتی که می‌خواهم توضیح دهم را درک کنید.

حالا سراغ اصل مطلب می‌رویم. بازیکن شما برای آنکه بتواند در میدان جنگ بازی دوام بیارد، بجنگد و پیروز شود نیاز به تجهیزات اولیه دارد. این تجهیزات اولیه فقط در مراحل اولیه بازی کاربرد دارند و با گذشتن از مراحل و رفتن به مرحله‌های بالاتر، تجهیزات حرفه‌ای‌تر و بهتری مورد نیاز است.

منظور از تجهیزات همان لباس، اسلحه، کلاه، نقاب، وسایل استتار، تجهیزات درمانی و حتی وسایل حل و نقل است. مطمئنا در طول بازی این تجهیزات رایگان در اختیار شما قرار نمی‌گیرد و شما باید برای بدست آوردن آنها، یوسی خرج کنید.

هر چقدر برای کارکتر خودتان در بازی بیشتر هزینه کنید و البته این هزینه کردن در مسیر درستی باشد، شانس بیشتری برای پیروزی دارید؛ در غیر این صورت سرنوشت شما دقیقا همان چیزی که در مثال اول این بخش برایتان گفتم، خواهد شد.

علاوه بر این‌ها شما می‌توانید با uc توانایی‌های خودتان را ارتقا دهید؛ مانند قدرت بدنی و توانایی مخفی شدن.

مخفی شدن در این بازی جزئی از روند پیروزی به حساب می‌آید؛ اگر بدانید که کجا و به چه شکل پنهان شوید که کسی متوجه شما نشود و بتوانید از مخفی‌گاه‌تان به سایر مناطق نظارت داشته باشید، می‌توانید حرکات دیگران را زیر نظر بگیرید و به موقع به آنها حمله کنید، طوری که اصلا متوجه شما نشوند تا زمانی که دیگر برایشان دیر شده باشد.

مزایای استفاده از یوسی در بازی پابجی چیست؟

علاوه بر خرید تجهیزات و بالا بردن توانایی‌های‌تان در بازی، می‌توانید بلیط ورود به رقابت‌های رویال پس و الیت رویال پس را دریافت کنید و با شرکت در این رقابت‌ها، هم مهارت‌تان را بالا ببرید و هم با پیروز شدن‌تان، تعداد زیادی یوسی به عنوان جایزه دریافت کنید.

به این دو رقابت مانند مسابقات واقعی نگاه کنید؛ وقتی در دنیای واقعی وارد فضای یک مسابقه می‌شوید، همیشه در تلاش هستید که پیروز میدان باشید تا بتوانید هم اعتبار کسب کنید و هم جایزه نفر اول را بگیرید. در این رقابت‌های پابجی نیز با همین دید وارد شوید و برای اول شدن و پیروز بجنگید.

یعنی اگر پیروز شوید نه تنها یوسی ورودی که پرداخت کردید برمی‌گردد، بلکه تعدادی یوسی اضافه هم به پاس تلاش و پیروز‌ی‌تان دریافت می‌کنید.

پس متوجه اهمیت یوسی و خرج کردن آن در بازی پابجی موبایل شدید. حالا که متوجه این اهمیت شدید پس خساست را کنار بگذارید و برای لذت بردن و موفق شدنتان در بازی پابجی پول واقعی‌تان را با پول یوسی معامله کنید و آیتم‌های مورد نیاز در بازی را خریداری کنید. پس خرید یوسی بر شما شدیدا واجب است، ای بازیکنان آیا ایمان نمی‌آورید!؟😁😉

سخن آخر:

اگر این بازی را نصب کردید و مثل خیلی از بازیکنان این بازی، جذب هیجان و جذابیت آن شدید، اگر می‌خواهید هر طور شده در رقابت‌های حساس و پر رقیب پابجی همیشه پیروز باشید و اگر می‌خواهید بازی برایتان مهیج و جذاب باقی بماند، از خرید یوسی اصلا غافل نشوید؛ چراکه همه مواردی که گفتیم فقط وابسته به خریدن یوسی و به موقع خرج کردن آن در بازی است.

به عبارتی تنها تفاوتی که در بین بازیکنان این بازی وجود دارد همین تجهیزات و وسایلی است که خریداری می‌شود.

وارد رقابت‌ها شوید، بجنگید، مقاومت کنید، پنهان شوید، رقبا را از سر راهتان بردارید و پیروز میدان باشید.

مزایای استفاده از یوسی در بازی پابجی چیست؟ مزایای استفاده از یوسی در بازی پابجی چیست؟ مزایای استفاده از یوسی در بازی پابجی چیست؟ مزایای استفاده از یوسی در بازی پابجی چیست؟ مزایای استفاده از یوسی در بازی پابجی چیست؟ مزایای استفاده از یوسی در بازی پابجی چیست؟ مزایای استفاده از یوسی در بازی پابجی چیست؟ مزایای استفاده از یوسی در بازی پابجی چیست؟ مزایای استفاده از یوسی در بازی پابجی چیست؟
کانال تلگرام سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید