مشکل متفاوت اما جدی باتری این بار برای گلکسی نوت ۸ سامسونگ

0
485
مشکل متفاوت اما جدی باتری این بار برای گلکسی نوت ۸ سامسونگ
مشکل متفاوت اما جدی باتری این بار برای گلکسی نوت ۸ سامسونگ
فروشگاه اینترنتی سورنا
فروشگاه اینترنتی سورنا

مشکل متفاوت اما جدی باتری این بار برای گلکسی نوت ۸ سامسونگ

برخی کاربران گلکسی نوت ۸ از بروز مشکل جدی در باتری جدیدترین پرچمدار شرکت سامسونگ خبر داده‌اند. مشکلی که در زمان اتمام کامل شارژ گوشی، ظاهر شده و مانع از شارژ مجدد دستگاه می‌شود.

در حالی که متخصصان سامسونگ با پشت سر گذاشتن بحران باتری گلکسی نوت ۷ نفس راحتی می‌کشند به نظر می‌رسد حالا مشکل جدیدی گریبان‌گیر پرچمدار جدید این شرکت یعنی گلکسی نوت ۸ شده است. در این راستا، طیف زیادی از کاربران که اکثراً آمریکایی هستند اعلام کرده‌اند پس از اتمام کامل شارژ باتری گوشی، امکان شارژ آن یا روشن شدن مجدد گوشی وجود ندارد.

اگرچه در حال حاضر به نظر می‌رسد سامسونگ اقداماتی را برای تعویض گوشی‌های معیوب در دستورکار قرار داده است اما سکوت مسئولان این شرکت در قبال مشکل یادشده، ناراحتی کاربران را به همراه داشته است.

اگرچه کاربران معمولاً پیش از اتمام کامل شارژ باتری، آن را برای شارژ مجدد به برق وصل می‌کنند اما گاهی اوقات جلوگیری از خالی شدن کامل باتری، غیرقابل اجتناب است. به هر حال، این امری است که ممکن است برای هر کاربری اتفاق بیفتد. از طرف دیگر، خاموش شدن کامل گوشی و شارژ نشدن آن پس از خالی شدن کامل باتری، پدیده‌ای کاملاً غیر معمول است.

preview

مشکل اینجاست که امکان بررسی دقیق عوامل ایجاد این اثر هنوز وجود ندارد. در حال حاضر به نظر می‌رسد این مشکل گریبان‌گیر کاربران آمریکایی بوده است. از همین رو این احتمال وجود دارد که مشکل باتری، تنها در گلکسی نوت ۸ های مجهز به پردازنده اسنپ دراگون دیده شود.

بر اساس گزارش کاربران، گلکسی نوت ۸ های مشکل‌دار، گاهی اوقات علائم حیات نظیر گرم شدن یا کادر شارژ شدن دستگاه را در مقابل کاربر قرار می‌دهند. از همین رو این احتمال هم وجود دارد تا ایراد یادشده، منشا نرم‌افزاری داشته باشد و با عرضه بسته نرم‌افزاری جدید توسط سامسونگ، مرتفع شود.

علی‌رغم گزارش‌های گسترده‌ای که تا به اینجای کار از طرف کاربران گلکسی نوت ۸ منتشر شده، سامسونگ هنوز هیچ واکنش رسمی به این ایراد نداشته است. نکته قابل توجه اینکه بر اساس ادعای کاربران، سامسونگ مدل‌های مشکل‌دار را با محصولات ریفربیشد جایگزین می‌کند. این امر حتی در صورتی که گلکسی نوت ۸ در مدت زمان دوره گارانتی قرار گرفته باشد صادق است.

منبع : سایت شهرسخت افزار

کانال رسمی گیمنت سورنا

باتری
فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید