معرفی برنامه هایی برای ویرایش فایل های PDF

0
446
کانال تلگرام سورنا

معرفی برنامه هایی برای ویرایش فایل های PDF

 معرفی برنامه هایی برای ویرایش فایل های PDF
معرفی برنامه هایی برای ویرایش فایل های PDF

معرفی برنامه هایی برای ویرایش فایل های PDF .دسترسی و ویرایش متون PDF کار ساده ای نیست و یکی از مشکلات تمامی کاربران تبدیل فایل PDF یه Word است که روش های مختلف را تاکنون در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. روش های مختلف برای برخی از کاربران کارساز است و برای برخی راه حل خوبی نخواهد بود. در نتیجه این مشکل هنوز وجود دارد و باید راه حل هایی را برای آن پیدا کرد. برای ویرایش یک فایل PDF، برنامه های مختلفی وجود دارد که در ادامه به معرفی برخی از این برنامه های کاربردی خواهیم پرداخت.

Adobe Acrobat

اگر خوش شانس باشید و فایل PDF شما قفل نباشد ویرایش متن در برنامه ی Adobe Acrobat بسیار ساده خواهد بود. برای ویرایش متن کافی است تا فایل مورد نظر را در Adobe Acrobat باز کنید، وارد Tools شوید و ابزار Edit Text & Image را انتخاب نمایید. در نهایت خواهید دید که این ابزارها امکان ویرایش متن را برایتان فراهم می کنند.

Free PDF Editors

برای ویرایش متن PDF روش دیگری نیز وجود دارد که می توان به برنامه های رایگان ویرایشگر PDF اشاره کرد. یکی از این برنامه های کاربردی برنامه ی LibreOffice است که پس از اجرا و باز کردن فایل در آن می توانید مراحل ویرایش را آغاز نمایید. زمانی که وارد گزینه ی edit the document شوید ابزارهای مختلف را برای ویرایش متن مشاهده خواهید کرد و می توانید از ابزارهای این برنامه بهره ببرید. توجه داشته باشید که پس از اعمال تغییرات، فایل مورد نظر را ذخیره نمایید و آن را نام گذاری کنید.

PDFUnlock

PDFUnlock یک راه حل مبتنی بر مرورگر است و می توانید آدرس فایل PDF را در URL تایپ نمایید سپس آن را انتخاب کنید تا فایل PDF شما Unlock شود و بتوانید به راحتی ویرایش را بر روی متن انجام دهید. در نهایت نیز باید فایل Unlock را ذخیره نمایید.

معرفی برنامه هایی برای ویرایش فایل های PDF
معرفی برنامه هایی برای ویرایش فایل های PDF

Microsoft Word 2013

آخرین روش تبدیل PDF به Word در برنامه Word 2013 است. در نسخه ی ۲۰۱۳ امکان ویرایش و تبدیل فایل PDF به Word وجود دارد و راهنمایی هایی برای دسترسی به این قابلیت در خود برنامه ارائه شده است. در نتیجه به راحتی با اجرای فایل PDF در ورد می توانید متن خود را ویرایش کنید و به ابزارهای ویرایش متن در ورد دسترسی داشته باشید.

معرفی برنامه هایی برای ویرایش فایل های PDF معرفی برنامه هایی برای ویرایش فایل های PDF 
کانال تلگرام سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید