معرفی و دانلود بازی کارتی آنلاین آمازیا (بازی ایرانی)

0
4302
معرفی و دانلود بازی کارتی آنلاین
معرفی و دانلود بازی کارتی آنلاین

معرفی و دانلود بازی کارتی آنلاین آمازیا (بازی ایرانی) . بازی آنلاین آمازیا در سبک استراتژی کارتی، با خلق جهانی جدید که در آن انسان‌ها، نیروهای طبیعی، شیاطین، نیروهای تاریکی، ماشین‌ها و ربات‌ها حضور دارند بستر غنی‌ای برای بازی کارتی به وجود آورده است. 

بازیکنان بعد از گذراندن مراحل آموزشی و آشنایی با قوانین بازی، باید لشگری از نیروهایی که ذکر شد برای خود بسازند (کارت‌های خود را انتخاب کنند) و وارد بازی آنلاین شوند. علاوه بر بازی آنلاین، می‌توان برای تمرین با دوستان و یا هوش‌مصنوعی بازی رقابت کرد.

بازیکنان می‌توانند برای افزایش مهارت خود در استفاده از انواع نیروهای موجود در بازی (طبیعت، تاریکی و ماشین) با جمع‌آوری طلا (از طریق پیروز شدن در بازی آنلاین) و یا خرید مستقیم از فروشگاه «بسته‌های کارت» به دست آورند و با باز کردن این بسته‌ها به کارت‌های جدید دست پیدا کنند.

در حال حاضر بازی بیش از ۱۳۰ کارت قابل بازی کردن دارد که فصل به فصل به تعدادشان افزوده خواهد شد. کارت‌ها شخصیت‌هایی از جهان مخلوق ما هستند که هر کدام داستان و سرنوشت خاص خود را دارند که در داخل بازی روی گیم‌پلی هر کارت اثر تماتیکی گذاشته است. وقت و هزینه زیادی برای تصاویر کارت‌ها شده و ۳ نفر از بهترین آرتیست‌های ایران با ما در این بازی همکاری داشته‌اند.

تصاویر

اطلاعات
آخرین بازی ها
معرفی و دانلود بازی کارتی آنلاین معرفی و دانلود بازی کارتی آنلاین معرفی و دانلود بازی کارتی آنلاین معرفی و دانلود بازی کارتی آنلاین معرفی و دانلود بازی کارتی آنلاین 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید