معرفی و دانلود بازی Injustice 2 Ultimate Edition – بی عدالتی ۲ برای کامپیوتر

0
549
معرفی و دانلود بازی Injustice 2 Ultimate Edition
معرفی و دانلود بازی Injustice 2 Ultimate Edition
فروشگاه اینترنتی سورنا
فروشگاه اینترنتی سورنا

معرفی و دانلود بازی Injustice 2 Ultimate Edition – بی عدالتی ۲ برای کامپیوتر

سرانجام نسخه کامپیوتر دانلود بازی Injustice 2 در تاریخ ۱۴نوامبر ۲۰۱۷ منتشر شد. بازی بی عدالتی ۲ نیز مانند اکثر بازی های مهم ماه اخیر، از قفل گذاری Denuvo استفاده می کند و توضیحات تکمیلی آن در ادامه مطلب در بخش راهنمای نصب آمده است. با گذشت چهار سال از قسمت اول این بازی، استودیو ندررلم، سانده بازی Injustice 2، دنباله‌ی این بازی را عرضه خواهد کرد.

دنباله‌ای که از نظر داستانی پس از وقایع نسخه پیشین رخ خواهد داد و بار دیگر شاهد حضور شخصیت‌های کمیک‌های دی‌سی در دنیایی خواهیم بود که هرج و مرج آن را فرا گرفته است. برخلاف نسخه پیشین که داستان بازی در جهان‌های متفاوت صورت می‌گرفت، این بار تیم سازنده سعی کرده است از این ویژگی دور شود و داستان را در شکل و شمایل جدیدتری به نمایش بگذارد.

یکی از چالش‌های بزرگ نویسندگان بازی Injustice 2 این بوده است که بتوانند یک روایت و داستانی گسترده از شخصیت‌های دنیای دی‌سی را به وجود آورده و در کنار آن به ریشه‌های این مجموعه نیز وفادار باشند. در کنار این موارد تیم نویسندگی بازی سعی کرده است تا با حفظ کردن هسته اصلی داستان، روایت و داستان‌سرایی را چیزی متفاوت‌تر از مبارزات سوپرمن علیه بتمن به نمایش بگذارد. این دقیقا دلیلی است که در این نسخه شاهد حضور برینیاک، شخصیت منفی اصلی بازی، هستیم.

Injustice 2 Ultimate Edition Full Unlocked PC-3DM

معرفی و دانلود بازی Injustice 2 Ultimate Edition
معرفی و دانلود بازی Injustice 2 Ultimate Edition

وقایع نسخه دوم پس از نسخه Gods Among Us رخ می‌دهد. جایی که بتمن با شکست سوپرمن رژیم وی را سرنگون کرده و سعی دارد یک بار دیگر صلح را به وجود بیاورد. از طرفی گوریلا گراد این فرصت را غنیمت شمرده و با کنترل کردن ذهن سایر شخصیت‌های منفی، گروهی به نام جامعه (The Society) را تاسیس کرده و قصد دارد حکومت مخصوص به خود را به وجود بیاورد.

حال بتمن با جمع آوری قهرمان‌هایی که به سوپرمن و رژیم کمک می‌کردند، می‌بایست جلوی گوریلا گراد و تیمش را بگیرد. اما این تمام مشکلات بتمن در دانلود بازی Injustice 2 نیست. مشکل اصلی از جایی شروع می‌شود که برینیاک برای اثبات خود به عنوان قدرت برتر به سراغ زمین می‌آید تا بتواند آزمایش‌های خود را انجام داده و زمین و هر قهرمانی را که بر سر راهش قرار می‌گیرد، بین ببرد.

جدای از این موارد، دنیای دانلود بازی Injustice 2 میزبان شخصیت‌های جدیدی است که هرکدام داستان خاص خود را پیش خواهند برد و نتیجه کار روی داستان کلی بازی تاثیر گذار است. برای مثال سوپرگرل برای محافظ از پسر عموی خود وارد زمین می‌شود ولی بی‌خبر از همه اتفاقات رخ داده است و احتمال می‌رود در طول بازی شاهد درگیری‌هایی بین سوپرگرل و بتمن باشیم.

تا به حال ۲۹ شخصیت برای دانلود بازی Injustice 2 معرفی شده‌اند که سی‌امین شخصیت نیز در روز عرضه بازی معرفی می‌شود و ظاهرا مابقی شخصیت‌ها به مرور زمان در قالب بسته‌های الحاقی متفاوت به دنیای بازی اضافه خواهند شد.

در این نسخه بازیکنان شاهد سیستم جدیدی به نام Gear System هستند. این سیستم جدید که به عبارتی یک نوع المان نقش آفرینی برای بازی حساب می‌شود، به شما اجازه می‌دهد تا در پایان هر بازی یک سری لوت و XP کسب کرده و از طریق آن ظاهر شخصیت خود را تغییر داده یا به قدرت آن‌ها اضافه کنید. هر قهرمان یا ضدقهرمان بازی دارای چهار بخش Strength، Deffence، Health و Ability است که جز آمار و ارقام پایه شخصیت مورد نظر به حساب می‌آیند.

در پایان هر دور مسابقه به واسطه‌ی سیستم لوت بازی و دریافت XP می‌توانید آمار پایه خود را قوی‌تر از قبل کنید و همچنین، یک سری از آیتم‌ها جنبه تزئینی داشته و ظاهر شخصیت شما را تغییر می‌دهند. حال آیتم‌هایی که به دست می‌آورید نیز از ارزش‌های مختلفی برخوردار هستند. برای مثال Rare Gearها ارزشمند‌ترین آیتم‌های بازی بوده که با در اختیار گرفتن آن‌ها هم مزیت‌های مربوط به افزایش آمار شخصیت خود را به دست می‌آورید و هم اینکه ویژگی‌های تغییر ظاهر در اختیارتان قرار می‌گیرد (البته اینکه هر Rare Gear چه آیتم‌هایی را در اختیارتان قرار می‌دهد، نامشخص بوده و این کار به صورت اتفاقی رخ می‌دهد).

جدای از اینکه در پایان هر مبارزه سیستم لوت بازی Gearهای مختلفی را در اختیارتان قرار می‌دهد، می‌توانید آن‌ها را در بخش مربوطه نیز خریداری کنید. صندوق‌هایی به نام جعبه‌های مادر که به شما اجازه می‌دهند Gearهای مد نظر خود را خریداری و استفاده کنید.

علاوه بر بخش تک نفره، آنلاین و آرکید، دانلود بازی Injustice 2 دارای یک بخش مجزا به نام Multiverse است که شباهت بسیار زیادی به بخش Living Towers بازی Mortal Kombat X دارد. در این حالت بازیکنان می‌توانند به دنیاهای مختلف رفته و به بازی کردن بپردازند. هر قسمت و دنیا قوانین خاص خود را دارد. همچنین در بخش آنلاین بازی، تنظیماتی برای شما قرار داده شده‌اند که می‌توانید آن‌ها را تغییر داده و مطابق میل خود به بازی کردن بپردازید. برای مثال گزینه‌های مربوط به Gear System را خاموش کنید تا تمامی بازیکنان به صورت یکسان و با ظاهر و آمار اولیه خود به بازی کردن بپردازند.

منبع توضیحات: زومجی

تصاویری از محیط بازی Injustice 2 Ultimate Edition – بی عدالتی ۲ :

دانلود-بازی-Injustice-2
معرفی و دانلود بازی Injustice 2 Ultimate Edition
دانلود-بازی-Injustice-2
معرفی و دانلود بازی Injustice 2 Ultimate Edition
دانلود-بازی-Injustice-2
معرفی و دانلود بازی Injustice 2 Ultimate Edition
دانلود-بازی-Injustice-2
معرفی و دانلود بازی Injustice 2 Ultimate Edition
دانلود-بازی-Injustice-2
معرفی و دانلود بازی Injustice 2 Ultimate Edition
دانلود-بازی-Injustice-2
معرفی و دانلود بازی Injustice 2 Ultimate Edition

Power up and build the ultimate version of your favourite DC legends in INJUSTICE 2.

  • – EVERY BATTLE DEFINES YOU: With every match you’ll earn gear to equip, customise and evolve your roster.
  • – A NEW THREAT RISES: Picking up where Injustice left off, Batman struggles against Superman’s regime, as a new threat appears that will put Earth’s very existence at risk.
  • – THE BEST OF DC: Choose from the biggest DC Universe roster ever and battle across iconic locations in epic-scale battles.
  • – BUILT BY NETHERREALM: Developers of the best-selling and critically acclaimed MORTAL KOMBAT franchise.

سیستم مورد نیاز بازی Injustice 2 Ultimate Edition – بی عدالتی ۲ :

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 64-bit Windows 7 / Windows 10
Processor: Intel Core i5-750, 2.66 GHz / AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz or AMD Ryzen™ ۳ ۱۲۰۰, ۳.۱ GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce™ GTX 570 or NVIDIA® GeForce™ GTX 1050/ AMD® Radeon™ HD 7850 or AMD® Radeon™ RX 550
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 52 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: 64-bit Windows 7 / Windows 10
Processor: Intel Core i3-2100, 3.10 GHz / AMD FX-6300, 3.5 GHz or AMD Ryzen™ ۵ ۱۴۰۰, ۳.۲ GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce™ GTX 780 / AMD® Radeon™ R9 290 or RX 570
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 60 GB available space

راهنمای نصب بازی Injustice 2 Ultimate Edition – بی عدالتی ۲ :

متاسفانه دانلود بازی Injustice 2 از قفل گذاری Denuvo استفاده می کند و در حال حاضر، تنها نسخه ی فول آنلاک بازی که توسط گروه ۳DM منتشر شده است، قرار گرفته است. شما می توانید این دیتا را برای استفاده در سی دی کی اوریجینال خود دریافت کنید یا این دیتا را دانلود کرده، منتظر کرک شدن بازی باشید و به محض انتشار کرک، فایل انتقال از نسخه ی فول آنلاک به نسخه ی کرک شده را دریافت کنید و از بازی لذت ببرید.

تصمیم با شماست! لطفا دقت کنید که وبسایت دانلودها متعهد می شود که در صورت انتشار کرک برای بازی، روش کامل انتقال از نسخه ی فول آنلاک به کرک شده را برای کاربران به همراه آموزش نصب کامل قرار دهد.

————————-

سی دی کی اوریجینال بازی دارای قابلیت اتصال به سرورهای قانونی + قابلیت حضور در مسابقات آنلاین و بخش مالتی پلیر رسمی + پشتیبانی رسمی از شرکت توسعه دهنده ی بازی و وبسایت Steam + قابلیت دریافت تمامی آپدیت ها به محض انتشار و بدون نیاز به انتظار برای کرک شدن + استفاده از بخش تک نفره بازی و سایر قابلیت های یک مشترک رسمی بازی را داراست.

اطلاعات فایل بازی Injustice 2 Ultimate Edition – بی عدالتی ۲ :

کانال رسمی گیمنت سورنا

معرفی و دانلود بازی Injustice 2 Ultimate Edition معرفی و دانلود بازی Injustice 2 Ultimate Edition معرفی و دانلود بازی Injustice 2 Ultimate Edition معرفی و دانلود بازی Injustice 2 Ultimate Edition معرفی و دانلود بازی Injustice 2 Ultimate Edition معرفی و دانلود بازی Injustice 2 Ultimate Edition معرفی و دانلود بازی Injustice 2 Ultimate Edition معرفی و دانلود بازی Injustice 2 Ultimate Edition معرفی و دانلود بازی Injustice 2 Ultimate Edition معرفی و دانلود بازی Injustice 2 Ultimate Edition  معرفی و دانلود بازی Injustice 2 Ultimate Edition
فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید