هیروی جدید Dota 2 لو رفت

0
567
کانال تلگرام سورنا

هیروی جدید Dota 2 لو رفت

هیروی جدید Dota 2 لو رفت
هیروی جدید Dota 2 لو رفت

شب گذشته یک به روزرسانی حجیم منتشر شد که در آن اطلاعاتی در مورد هیروی جدید Dota 2 به همراه داشت. این اطلاعات که به چند عکس و نام مربوط می شوند، شوق بازیکنان این بازی را برای آشنا شدن با کاراکترهای بعدی به همراه داشت. به نظر می رسد که نام این کاراکتر جدید Mars باشد.

اطلاعاتی که بدست آمده است، بسیار کم است، ولی قابل استفاده است. اطلاعاتی که از به روزرسانی دیشب بدست آمده است، ساعاتی پس از انتشار حذف شد. چه اطلاعاتی؟ تا به اینجای کار احتمال می دهیم که نام سه Spell جدید لو رفته باشد که Phalanx Cancel، Spear Wall و Spear نامیده می شوند. در این بین دو آیکن Spell نیز بدست آمده است که در ادامه شاهد آن هستید:

هیروی جدید Dota 2 لو رفت
هیروی جدید Dota 2 لو رفت

عکس سمت راست مربوط به اسپلی با نام Spear است. این اسپل که به شکل باور نکردنی مبهم است هیچ اطلاعات خاصی به ما نمی دهد و تنها برداشتی که می توان از این آیتم داشت، آشنایی با نوع سلاحی است که هیروی جدید Dota 2 حمل خواهد کرد.

عکس سمت چپ مربوط به اسپل Phalanx Cancel است که بسیار جالب است. Phalanx به گروهی از سربازان گفته می شود که با یکدیگر حرکت می کنند و آرایش نظامی مرتبی دارند. احتمالا به خاطر وجود کلمه Cancel در نام این Spell و ضربدری که بر روی این آیتم وجود دارد، حاکی از این است که این یک اسپل دو حالتی است و قابلیت فعال/غیر فعال شدن دارد. یعنی با حرکت کردن شما لغو می شود. مورد مشابه این موضوع که در حال حاضر در بازی وجود دارد اسپل Nightmare مربوط به کاراکتر Bane است.

مورد دیگری که در این به روزرسانی اسپویل شد و سایت ویکی در انتشار آن پیش قدم بود عکس زیر است. یک صف تراز شده از نیزه ها که انسان را به یاد Ultimate کاراکتر Dark Seer می اندازد. این عکس نیز بعد از چند ساعت از داخل بازی حذف شده است.

هیروی جدید Dota 2 لو رفت

منبع: Dota 2 Wiki

 

مارس کیست؟

هیروی جدید Dota 2 لو رفت

اولین نکته مهم اینکه، اگر فکر می کنید که طراحی کاراکترهای بازی Dota 2 نباید از روی شخصیت و خدایان رومی رخ دهد، باید نظرتان را در مورد زئوس، خدای رعد و برق که در حال حاضر در بازی حضور دارد، بپرسیم؟

مارس در بیشتر تصاویری که دیده شده است به همراه نیزه و یک کلاه خود جذاب مشاهده شده است. همانطور که در تصویر بالا می بینید. هیروی جدید Dota 2 می تواند جذابتر از دو کاراکتر اخیر بازی باشد.

قضاوت کردن بر اساس اطلاعات نامناسبی مانند موارد بالا کار آسانی نیست و قطعا زمان انتشار این کاراکتر به این زودی نخواهد بود. شاید والو برنامه ریزی خود را برای انتشار یک و یا دو کاراکتر جدید داشته باشد که احتمالا در نزدیکی رویداد The International باشد و مارس در تابستان امسال عمومی شود. فعلا باید منتظر ماند و تماشا کرد.

در پایان لازم به ذکر است که اسپویلهای زیادی در این بازی رخ می دهد و کاراکترهای زیادی قبل از وارد شدن به بازی با توجه به پیدا شدن فایلهای درون بازی آنها، پیش بینی شده بودند. به عنوان مثال کاراکتر Dark Willow قبل از عمومی شدن با نام Sylph معرفی شده بود و فایلهایی با این نام در بازی وجود داشت. پس ممکن است کاراکتر مارس نیز با نام دیگری به بازی Dota 2 اضافه شود. خاتمه بحث یک فایل صوتی در اختیار شما قرار می دهیم که یکی از دیالوگهای دارک ویلو است. در این دیالوگ که طرف صحبت آن Clockwerk است، در مورد کاراکتری بی نام و نشان، در بازی دوتا۲ صحبت می شود که Mazzie نام دارد.

منبع : سایت گیم پلاس

هیروی جدید Dota 2 لو رفت هیروی جدید Dota 2 لو رفت هیروی جدید Dota 2 لو رفت ت
کانال تلگرام سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید