کارت گرافیک Radeon RX 5700 XT 50th Anniversary Edition تنها برای چین و آمریکا

0
509

شرکت AMD در حین معرفی کارت گرافیک های Radeon RX 5700 XT و Radeon RX 5700 یک کارت گرافیک ویژه با نام AMD Radeon RX 5700 XT 50th Anniversary Edition را معرفی کرد؛ این کارت گرافیک ازجمله سخت افزارهای معرفی شده برای جشن ۵۰ سالگی این شرکت است.

1. کارت گرافیک AMD Radeon RX 5700 XT 50th Anniversary Edition محصولی خاص

به طبع اولین چیزی که نظر کاربران را در این کارت گرافیک جلب خواهد کرد، نمای ظاهری مشکی و طلایی است. اما تنها خاصیت و تفاوت این کارت گرافیک با نسخه ساده رنگ آمیزی نبوده و در زمینه فرکانس نیز اتفاق هایی در آن جریان یافته است. فرکانس های این کارت گرافیک بدین شرح است؛ فرکانس پایه: ۱۶۸۰ مگاهرتز، فرکانس گیمینگ:

۱۸۳۰ مگاهرتز و فرکانس افزایشی: ۱۹۸۰ مگاهرتز است.

در نتیجه توان عملیات مستقیم این کارت گرافیک به ۱۰.۱۴ ترافلاپ افزایش یافته است. این محصول با قیمت ۵۰۰ دلار به فروش خواهد رسید. یک رابط حافظه ۲۵۶ بیتی، پهنای باند ۴۴۸ گیگابایتی حافظه و توان حرارتی محدوده بالای ۲۵۰ وات از جمله دیگر ویژگی های این محصول به شمار می روند. این محصول به سیلیکون NAVI 10 مجهز است.

این کارت گرافیک ۵۰ دلار گران تر از نسخه مرجع و با قیمت ۵۰۰ دلار به فروش می رسد؛ اما نکته ای که به تازگی کارت گرافیک RX 5700 XT 50th Anniversary Edition را تحت الشعاع قرار داده است، محدویت توزیع و عرضه در این محصول است؛ این کارت گرافیک تنها برای بازار چین و آمریکا توزیع خواهد شد؛ در نتیجه بسیاری از کاربران امکان درسترسی و خرید آن را نخواهند داشت.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید