یوبی‌سافت با انتشار تریلری عنوان Transference را معرفی کرد

0
643
یوبی‌سافت با انتشار تریلری عنوان Transference را معرفی کرد

یوبی‌سافت در کنفرانس خود در E3 2018، تریلری از عنوان در دست ساخت Transference منتشر کرد. این بازی حاصل همکاری دو استودیو Ubisoft Montreal و SpectreVision می‌باشد و داستان پسری را روایت می‌کند که گرفتار وسوسه‌های مخرب پدر خود شده است.

تریلر نشان ‌می‌دهد که Transference برای ساختن فضای ناراحت‌کننده خود چگونه از ترکیب تکنیک‌های سینما و بازی‌های ویدئویی استفاده کرده است. بازی‌بازان در حین تجربه معماهای یک ذهن آشفته، روایتی چند شاخه را نیز دنبال می‌کنند که توسط بازیگران واقعی به تصویر درآمده است. هر دو جنبه سینمایی و انیمیشنی Transference، تجربه‌ای واقع گرایانه ارائه می‌دهد.

با توجه به تریلر بازی می‌توان گفت که بازی برای تجربه در واقعیت مجازی ساخته خواهد شد. در تریلر می‌بینیم که پدر پسربچه به خاطر این که او را مجبور به استفاده از هدستی سنگین کرده است، از پسر عذرخواهی می‌کند. بازی پر از صحنه‌های ناراحت کننده از این قبیل خواهد بود که ما را به یاد عنوان Transference می‌اندازد.

در انتهای تریلر اشاره می‌شود که بازی پاییز ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد. بازی بر روی هر دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. همچنین بر روی پلتفرم‌های واقعیت مجازی Oculus، Vive و پلی‌استیشن وی‌آر عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی را به صورت زنده مشاهده یا آن را با کیفیت‌های مختلف دانلود کنید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰p | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید