The Division 2 یک فصل دیگر نیز خواهد داشت

0
393
فروشگاه اینترنتی سورنا

The Division 2 یک فصل دیگر نیز خواهد داشت؛ سورپرایز جدید Ubisoft! نجات آمریکا با سناریوی جدید

اواخر هفتۀ گذشته بود که مدیرعامل استودیوی Ubisoft، ایو گیلموت (Yves Guillmot)، رسماً اعلام کرد این استودیو علاوه بر توسعۀ عنوان جدید از سری بازی‌های جهان آزاد Star Wars، برای بازی The Division 2 نیز بروزرسانی جدید منتشر خواهد کرد. دو عنوان مذکور به استودیوی Massive Entertainment، یکی از بزرگ‌ترین زیر مجموعه‌های Ubisoft، تعلق دارند. این استودیو در حال حاضر با سایر استودیوهای بزرگ دیگر جهان نیز همکاری دارد و به تازگی نیز درحال توسعۀ عنوان جدید Star Wars است.

The Division 2 یک فصل دیگر نیز خواهد داشت
The Division 2 یک فصل دیگر نیز خواهد داشت

استودیوی Massive سه روز گذشته با انتشار پیام کوتاهی در صفحۀ رسمی توییتر The Division 2؛ رسماً تأیید کرد به دلیل پشتیبانی و حمایت زیاد کاربران از بازی The Division 2 تصمیم گرفته یک بروزرسانی دیگر نیز برای این عنوان در سال جاری منتشر کند. همانطور که در جریان هستید بازی The Division 2 آخرین بروزرسانی بزرگ خود را چندی پیش دریافت کرد و دیگر قراری بر انتشار محتوای جدید برای این بازی نبود. متن پیام مذکور را در ادامه می‌توانید بخوانید.

The Division 2 یک فصل دیگر نیز خواهد داشت
The Division 2 یک فصل دیگر نیز خواهد داشت

متن پیام منتشر شده در توییتر The Division 2

«برای صحبت از جزئیات بروزرسانی جدید خیلی زود است، اما تا روز دریافت آن انتظار زیادی نخواهید کشید؛ چرا که به محض آماده شدن محتوا آن را در اختیارتان قرار خواهیم داد. همچنین برای بار دیگر جای دارد از حمایت و پشتیبانی روز افزون شما از بازی The Division 2 تشکر کنیم. از توصیف اینکه چقدر حمایت‌های شما برایمان ارزش دارد زبان قاصر است.»

بروزرسانی دوازدهم بازی The Division از دسامبر سال ۲۰۲۰ آغاز شد و فصل چهارم این بازی تحت عنوان End of Watch را برای کاربران به ارمغان آورد. البته محتوای این فصل زیاد خوب نبود؛ داستان اصلی این فصل به بازگشت کاراکتری به نام Faye Lau مربوط می‌شود که به یک کاراکتر بد تبدیل شده و به Black Tusk می‌پیوندد. براساس نقد و بررسی‌هایی که کاربران منتشر کرده‌اند، می‌توان گفت که محتوای این فصل زیاد قوی نبوده و استودیوی Massive به اصطلاح سر و تهش را هم آورده است.

The Division 2 یک فصل دیگر نیز خواهد داشت

باگ‌ها و مشکلات بازی در PlayStation 5 نیز رفع خواهند شد

استودیوی سازندۀ The Division 2 ممکن است هنوز آمادۀ ارائه جزئیات این بروزرسانی نباشد؛ اما از صحبت‌های گلیموت که گفت «امسال و سال بعد چیزهای زیادی در راه هستند» می‌توان برداشت کرد که بروزرسانی آیندۀ این بازی، چیز ساده و ضعیفی نخواهد بود! استودیوی The Massive همچنین اعلام کرده که در حال برطرف کردن یک باگ در این بازی هستند که سبب کرش کردن آن می‌شود و همچنین در حال بررسی و رفع مشکل عدم نمایش Volumetric Fog و Screen Space Reflections در کنسول پلی استیشن ۵ هستند.

The Division 2 یک فصل دیگر نیز خواهد داشت
فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید