اطلاعات تازه‌ی از پول‌های درون بازی Battlefield V منتشر شد

0
610

شرکت الکترونیک آرتس اطلاعات جدیدی از نحوه‎ی پیشرفت و واحدهای پولی استفاده شده در بازی Battlefield V منتشر کرده است.

در گذشته استودیوی دایس (DICE) و شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) بیان کرده بودند که شاهد حضور لوت باکس‌ها در عنوان Battlefield V نخواهیم بود. همچنین تایید شده بود که دو نوع پول رایج درون بازی در عنوان Battlefield V وجود خواهد داشت. یکی از این پول‌های درون بازی برای خرید آیتم‌ها، ارتقا آن‌ها و برخی آیتم‌های تزئینی استفاده می‌شود. دومین پول رایج درون بازی توسط پول واقعی خریداری شده و تنها برای خرید آیتم‌های تزئینی استفاده می‌شود. حال شرکت الکترونیک آرتس اطلاعات تازه‌ای از نحوه‌ی عملکرد این پول‌های رایج درون بازی و مفهوم پیشرفت در این عنوان را ارائه کرده است.

اولین پول رایج استفاده شده در این بازی Company Coin نام دارد که می‌توان با انجام مامورت‌های ویژه، ماموریت‌های روزانه و ارتقا سطح، مقداری Company Coin به دست آورد. شما می‌توانید از این پول برای انتخاب برخی آیتم‌ها خارج از بخش پیشرفت پایگاه و یا شخصی‌سازی و گسترش Company خود استفاده کنید.

شما می‌توانید از Company Coin برای آزاد کردن قابلیت شخصی‌سازی سلاح‌ها و وسایل نقلیه‌ی درون بازی استفاده کنید. همچنین می‌توانید از این پول برای خرید آیتم‌های تزئینی مانند لباس‌ها، نقاشی روی صورت و پوسته‌ی سلاح‌ها استفاده کنید. آیتم‌ها تزئینی مربوط به سلاح‌ها و سربازها در زمان عرضه‌ی بازی در دسترس خواهند بود. آیتم‌های تزئینی مربوط به وسایل نقلیه هم‌زمان با آغاز فصل اول Tide of War در دسترس قرار می‌گیرد.

در بازی Battlefield V شما آیتم‌ها، وسایل نقلیه، ارتقا و آیتم‌ها تزئینی متفاوتی را دریافت می‌کنید که در ۵ گروه دسته‌بندی می‌شوند: Career، کلاس، سلاح‌ها، وسایل نقله و فصل‌. هر کدام از بخش‌های یاد شده به صورت کاملا مجزا و مستقل از یکدیگر عمل می‌کنند. به همین دلیل شما می‌توانید سطح یک بخش را مستقل از بخش‌های دیگر افزایش دهید. شخصی‌سازی آیتم‌های متفاوت در بازی پس از مدتی در دسترس قرار می‌گیرند و ویژگی‌های جدیدی را در اختیار شما قرار می‌دهند.

این به شما بستگی دارد که چه نوع گیم‌پلیی برای شما مهم است و می‌توانید بخش Inventory خود را براساس این تصمیم مدیرت کنید.

در کنار Company Coin، یک پول رایج دیگر در بازی Battlefield V وجود دارد که با پول واقعی تهیه شده و تنها برای خرید آیتم‌های تزئینی ویژه برای بخش Company هر شخص استفاده می‌شود. استودیوی سازنده تاکید دارد که آیتم‌های خریداری شده توسط این پول درون بازی هیچ تاثیری برروی گیم‌پلی بازی نخواهد داشت. شرکت الکترونیک آرتس توضیح زیر را درباره‌ی این پول رایج درون بازی که Premium Currency یا Battlefield Currency نامیده می‌شود، ارائه کرده است:

عنوان Battlefield V یک پول رایج درون بازی اختیاری دیگر نیز خواهد داشت که Battlefield Currency نام دارد و با پول واقعی خریداری می‌شود. پول Battlefield Currency برای تهیه‌ی برخی آیتم‌های تزئینی ویژه برای بخش Company استفاده می‌شود.

همچنین تایید شده است که پول Battlefield Currency در زمان عرضه‌ی بازی در دسترس نخواهد بود. استودیوی سازنده می‌خواهد به بازی‌بازان این فرصت را بدهد تا پیش از عرضه‌ی Battlefield Currency با بخش‌های مختلف بازی و نحوه‌ی عملکرد Company Coin کاملا آشنا شوند.

عنوان Battlefield V در تاریخ ۲۹ آبان ماه سال ۱۳۹۷ (۲۰ نوامبر سال ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید