انتشار نسخه‌ای رایگان از بازی Counter-Strike Global Offensive در مارکت استیم

0
795

انتشار نسخه‌ای رایگان از بازی Counter-Strike Global Offensive در مارکت استیم.اگر تاکنون موفق به تجربه بازی CS:GO (Counter-Strike: Global Offensive) نشده‌اید، اکنون فرصت خوبی است تا با استفاده از نسخه رایگانی که به تازگی در مارکت استیم قرار گرفته است، این بازی را امتحان کنید.

در این نسخه از بازی متاسفانه خبری از تجربه آنلاین نیست. این نسخه بیشتر مناسب کسانی که قصد دارند در آینده بازی را خریداری کنند و یا قصد دارند نگاهی به محیط و گیم بازی داشته باشند.

انتشار نسخه‌ای رایگان از بازی Counter-Strike Global Offensive

همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد، امکان اتصال به سرورها جهت بازی به صورت آنلاین وجود ندارد. با این حال کاربران قادرند بازی‌های آنلاین سایر بازیکنان و دوستان خود را مشاهده کنند. همچنین از طریق این نسخه کاربران قادرند تا تورنومنت‌های بازی CS:GO را نیز مشاهده کنند.

در نسخه رایگان منتشر شده، امکان دانلود مپ‌های WorkShop نیز وجود دارد. کاربرانی که به دنبال کسب مهارت در بازی و آشنایی با محیط مپ‌ها هستند می‌توانند به صورت آفلاین (با Botهای موجود) در این مپ‌ها بازی کنند.

انتشار نسخه‌ای رایگان از بازی Counter-Strike Global Offensive

حدوداً ۱۴ سال از زمان معرفی این بازی می‌گذرد و این بازی سازگاری بسیار مناسبی با سیستم‌های ضعیف دارد. اخیراً نیز یک بروزرسانی کوچک به اضافه شده که شامل تغییرات کوچکی در اسلحه‌ها و یکی از مپ‌های بازی است. علاوه بر این بروزرسانی مذکور سازگاری این بازی با سیستم‌های ضعیف را حتی بهتر از گذشته کرده است.

بازی CS:GO با قیمت ۱۴.۹۹ دلار امریکا در مارکت استیم به فروش می‌رسد. البته این بازی اغلب اوقات با قیمتی بسیار پایین‌تر، در زمان تخفیف‌های فصلی استیم به فروش می‌رسد.


انتشار نسخه رایگان بازی Counter-Strike: Global Offensive

بعید است که PC گیمر باشید و تا به حال بازی کانتر را بر روی سیستم خود نصب نکرده باشید. این بازی اولین بار در سال ۱۹۹۹ منتشر شد و حالا نسخه متفاوتی از آن مانند کاندیشن زیرو، سورس و گلوبال آفنسیو تولید شده است. در هر حال اگر طرفدار این بازی نوستالژیک هستید، خبر خوب اینست که کمپانی توسعه دهنده این بازی، یعنی Valve تصمیم گرفته است تا نسخه رایگانی از بازی Counter-Strike: Global Offensive را منتشر کند.

که در آن کاربران می توانند در برابر دشمنان خود که رقبایی با هوش مصنوعی هستند، بازی کنید. شما همچنین می توانید مسابقات رقابتی با کامپیوتر (PvE) نیز داشته باشید. البته اگر به نسخه آنلاین این بازی و مسابقه با دیگر کاربران به طور همزمان (PvP) علاقه دارید، باید نسخه کامل آن را که پولی است تهیه کنید.

انتشار نسخه‌ای رایگان از بازی Counter-Strike Global Offensive
انتشار نسخه‌ای رایگان از بازی Counter-Strike Global Offensive

البته CS: GO احتمالاً در آینده با تخفیف در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. بنابراین می توانید برای مدتی از نسخه رایگان بازی لذت ببرید و پس از آنکه با تخفیف قیمت آن پایین آمده، نسخه پولی را خریداری کنید. با وجود نسخه رایگان بازیکنان تازه وارد بازی اول با نقشه های مختلف بازی، اسلحه ها، نوع تیراندازی، قدرت آنها و کلیه آیتم های بازی آشنا شوند و آنها را در محیطی آرام امتحان کنند، و اگر در نهایت جذب این بازی شدند و مهارت لازم را کسب کردند،

سپس به فکر تهیه نسخه آنلاین که ۱۴.۹۹ دلار قیمت دارد باشند. در نسخه پولی بازی امکان رتبه بندی، امتیاز، خرید پوسته و اسکین برای بازیکن و اسلحه، بازی آنلاین، بازی با دوستان و.. وجود خواهد داشت.

شما می توانید کانتر استرایک: گلوبال آفنسیو را در  Xbox One، PC، مک و لینوکس بازی کنید. این بازی در فروشگاه استیم موجود است و امکان بازی رایگان و تک نفره در آن وجود دارد. برای دریافت نسخه رایگان بازی بر روی لینک کلیک کنید.

انتشار نسخه‌ای رایگان از بازی Counter-Strike Global Offensive انتشار نسخه‌ای رایگان از بازی Counter-Strike Global Offensive انتشار نسخه‌ای رایگان از بازی Counter-Strike Global Offensive انتشار نسخه‌ای رایگان از بازی Counter-Strike Global Offensive 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید