ایسوس با ترمینال ROG Aura RGB دنیای شما را شگفت انگیز می کند

0
628
ایسوس با ترمینال ROG Aura RGB دنیای شما را شگفت انگیز می کند

استفاده از فناوری های LED RGB این روزها بسیار پر رونق شده است؛ تقریبا تمامی سخت افزارهای گیمینگ یا دارای LED های داخلی بوده و یا از نوارهای آن در هدرهای ۴ پین حمایت می کنند. اینک مطلع شده ایم که ایسوس به تازگی یک هاب جدید را معرفی کرده است که می توان آن را با نام ASUS ROG Aura RGB Terminal جستجو کرد. این محصول یک ترمینال LED RGB با عملکرد حرفه ای است. ایسوس در ASUS ROG Aura RGB Terminal چه امکاناتی را قرار داده است تا کاربران و گیمرها را به خرید تشویق نماید؟

هاب مستطیل شکل ASUS ROG Aura RGB Terminal، بر روی خود دارای امضای اختصاصی ROG است؛ این محصول از ROG Halo و Aura Sync پشتیبانی کرده و به عنوان مثال کاربران می توانند با استفاده از نوارهای LED RGB، پشت مانیتورهای خود را تزئین نمایند که نمایی مشابه با فناوری Philips Ambilight را در اختیار شما قرار خواهد داد. Philips Ambilight یک تکنیک خاص بود که برای تلویزیون های شرکت هلندی فیلیپس مورد استفاده قرار می گیرد.

هر کانال این دستگاه از حداکثر ۹۰ دیود LED در هر نوار پشتیبانی کرده و تا ۲۱۰ دیود توسط آن قابل پذیرش هستند. کاربران می توانند نوار هایی به طول حداکثر ۴.۲ متر را به ASUS ROG Aura RGB متصل نمایند. این باکس به خودی خود دارای ضربان های Rainbow / Comet / Starry Night / Logo Lighting بوده و در عین حال می توان آن را با نرم افزار Aura Sync مدیریت نمود. این در حالی است که می توانید از مادربردهای ایسوس با این تکنولوژی نیز استفاده نمائید. ایسوس در کنار ASUS ROG Aura RGB قطعات جانبی نظیر یک آداپتور ۴۵ واتی، ۳ نوار LED RGB، یک رابط مولکس، هدر تبدیل ۹ پین، چند لوگوی اختصاصی و یک رابط مینی USB را نیز به کاربران خواهد داد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید