تصاویر جدید Jump Force شخصیت‌های پیکولو و سِل را نشان می‌دهند

0
1131
تصاویر جدید Jump Force، شخصیت‌های پیکولو و سِل را نشان می‌دهند

تصاویر جدید Jump Force شخصیت‌های پیکولو و سِل را نشان می‌دهند.

هفته گذشته، شرکت باندای نامکو اینترتینمنت (Bandai Namco Entertainment) اعلام کرد که دو شخصیت پیکولو (Piccolo) و سل (Cell) از سری Dragon Ball، به فهرست شخصیت‌های حاضر در بازی مبارزه‌ای و در دست ساخت Jump Force اضافه خواهند شد. هم اینک، این شرکت از این شخصیت‌ها رونمایی به عمل آورده است.

متاسفانه این رونمایی همراه با انتشار ویدئویی از گیم‌پلی این دو شخصیت نیست و به جای آن، شاهد انتشار تصاویری از آن‌ها هستیم که از انتهای همین خبر می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

برای آن دسته از افرادی که با شخصیت سل آشنائی ندارند باید بگوئیم که این شخصیت، یکی از مخلوقات دکتر گرو (Dr. Gero) است که می‌تواند در آینده دست‌کاری کند. او مبارزی توانا و جنگنده است که قدرت و توانایی‌های بسیاری دارد. او یکی از معدود اندرویدهای Red Ribbon است که تماماً توسط دکتر گرو خلق نشده و ابرکامپیوترها نیز در ساخت آن نقش داشته‌اند.

در همین حال، پیکولو یک Namekian است و در حقیقت، آخرین فرزند Demong King Piccoloست. او یکی از دشمنان گوکو (Goku) و یکی از اعضای گروه Dragon Team نیز هست.

بازی Jump Force در تاریخ چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه (۱۴ فوریه ۲۰۱۸ میلادی) در کشور ژاپن، برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. یک روز پس از عرضه این بازی در ژاپن نیز شاهد انتشار آن در بازارهای آمریکای شمالی و اروپا هستیم. لازم به ذکر است که نسخه غربی این بازی برای رایانه‌های شخصی نیز عرضه خواهد شد. همچنین گفتنی‌ست که احتمالاً شاهد عرضه این عنوان برروی کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ نیز باشیم. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از دو شخصیت پیکولو و سل را از زیر مشاهده کنید.

تصاویر جدید Jump Force شخصیت‌های پیکولو و سِل را نشان می‌دهند

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید