تعداد کارکنان پلی‌گراند گیمز به بیش از ۴۰۰ نفر افزایش خواهد یافت

0
381
تعداد کارکنان پلی‌گراند گیمز به بیش از ۴۰۰ نفر افزایش خواهد یافت

به نظر می‌رسد که استودیو پلی‌گراند گیمز (Playground Games) سازنده عناوین Forza Horizon قصد دارد تا به منظور توسعه پروژه‌های مختلف، تعداد کارکنان خود را به بیش از ۴۰۰ نفر افزایش دهد. 

اطلاعات جدید نشان می‌دهد که پلی‌گراند گیمز در حال تغییر شیوه‌ی مدیریتی خود در آیند‌ه‌ای نزدیک است. این توسعه‌دهنده قصد دارد تا با استخدام نیروی جدید و تقسیم استودیو به سه بخش مختلف، به توسعه بازی‌های خود بپردازد.

پیشتر یکی از کاربران انجمن Resetera اعلام کرده بود که احتمالا استودیو پلی‌گراند گیمز در حال توسعه‌ی یک آی‌پی جدید است. پس از آن یکی از کاربران توییتر با نام کاربری Post Up اعلام کرد که استودیو در حال تدارک دیدن عنوانی جدید است. بنابر گفته این فرد، پلی‌گراند گیمز با تقسیم استودیو به سه بخش مختلف قصد دارد تا با سرعت بیشتری برروی عناوین خود کار کند. اولین بخش به توسعه و پشتیبانی سری Forza Horizon خواهد پرداخت، دومین بخش در حال ساخت عنوانی نقش آفرینی است (این امکان وجود دارد که بالاخره شاهد ساخت نسخه‌ی جدید Fable در نسل بعدی کنسول‌ها باشیم.) و بخش سوم وظیفه ساخت یک آی‌پی کاملا جدید را برعهده دارد. البته هنوز پلی‌گراند گیمز واکنشی به این توییت نشان نداده است.

با توجه به وجود سه پروژه مختلف، استخدام این تعداد نیروی جدید کاملا منطقی به نظر می‌رسد. در صورت به حقیقت پیوستن این موضوع، پلی‌گراند گیمز به دومین استودیو بزرگ مایکروسافت تبدیل خواهد شد. استودیو ۳۴۳ Industries با داشتن بیش از ۵۰۰ نیرو در رتبه‌ی نخست قرار دارد.

چند ماه پیش شاهد پیوستن پلی‌گراند گیمز به جمع استودیو‌های فرست پارتی مایکروسافت بودیم. به نظر می‌رسد که این استودیو قصد دارد تا با برخورداری از آزادی عمل وعده داده شده توسط مایکروسافت به ساخت عناوین جدیدی بپردازد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید