دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به همراه آموزش نصب بازی جنرال روی همه ویندوزها

27
20105
دانلود بازی جنرال 1 و جنرال 2
دانلود بازی جنرال 1 و جنرال 2
کانال تلگرام سورنا
کانال تلگرام سورنا

در این پست بازی دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به همراه آموزش نصب بازی جنرال روی همه ویندوزها رو براتون قرار دادم.بازی جنرال یکی از بهریتن بازی های استراتژی تاریخ گیم می باشد و همچنین یکی از بازی های شبکه برای گیمنت ها می باشد.

  بازی جنرال ۱ یا Command & Conquer: Generals یک بازی استراتژیک است. این بازی توانست رتبه ۹.۳ از وب سایت IGN کسب کند. بازی توسط EA Pacific ساخته شده است و در سال ۲۰۰۳ توسط EA Games عرضه شد.این بازی گاهی اوقات به صورت هماهنگ و متحد علیه جی‌ال‌ای که هدفش از بین بردن و پاک کردن نیروهای نظامی چین و ایالات متحده است عمل می‌کنند.

دانلود بازی جنرال 1 و جنرال 2 به همراه آموزش نصب
دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به همراه آموزش نصب

توضیحات فارسی:

فرمان‌بده و فتح‌کن: ژنرال‌ها (انگلیسی: Command & Conquer: Generals) یک بازی ویدئویی در سبک راهبرد بی‌درنگ و هفتمین قسمت از سری فرمان‌بده و فتح‌کن ‏(en)‏ است که توسط الکترونیک آرتس و در سال ۲۰۰۳ و ۲۰۰۴ برای سیستم عاملهای مایکروسافت ویندوز و مک اواس منتشر شد. نسخه ویندوز توسط EA Pacific (الکترونیک آرتس لس‌آنجلس) تولید و توسط الکترونیک آرتس منتشر شد اما تولید و انتشار نسخه مک توسط اسپیر مدیا ‏(en)‏ صورت گرفت. در بازی کاربر بازیکن می‌تواند سه گروه را انتخاب نماید: ایالات متحده، چین و ارتش آزادی‌بخش جهانی(GLA).

ین بازی از موتور بازی سیج ‏(en)‏ بهره می‌برد که نسخه توسعه یافته موتور سه بعدی بازی فرمان‌بده و فتح‌کن: مرتد ‏(en)‏ می‌باشد. همچنین یک بسته تکمیلی، با عنوان فرمان‌بده و فتح‌کن: ژنرال‌ها – ساعت صفر در سال ۲۰۰۳ برای ویندوز و در سال ۲۰۰۵ برای مک اواس بیرون داده شد.

جنرالز و ساعت صفر هر دو با نظرات بسیار مثبت روبرو شدند. در نتیجه، فرمان‌بده و فتح‌کن: ژنرال‌ها ۲ در حال توسعه بود تا اینکه به عنوان یک بازی رایگان و با عنوان ساده فرمان‌بده و فتح‌کن مجدد مطرح شد. بازی جدید حدوداً بر اساس امتیاز جنرالز بود و در ۲۹ اکتبر ۲۰۱۳ پس از بازخورد منفی در دوران آزمایش نسخه بسته شدهٔ آلفا توسط الکترونیک آرتس کنسل شد.برای این بازی بیش از دویست مد ساخته شده‌است.

داستان بازی جنرال ۱:

بازی جنرالز در آینده نزدیک موضع می‌گیرد، و به کاربران سه انتخاب برای بازی می‌دهد. در بازی، ایالات متحده و چین دو ابرقدرت جهان هستند و هدفی برای ارتش آزادی‌بخش جهانی(GLA)، یک سازمان تروریستی بدون مرز حاضر در همه جا، که به عنوان یک نیروی غیرقانونی تندررو و متعصب می‌جنگد.

ایالات متحده و چین متحدانی ترسیم شده‌اند که در این بازی گاهی اوقات به صورت هماهنگ و متحد علیه جی‌ال‌ای که هدفش از بین بردن و پاک کردن نیروهای نظامی چین و ایالات متحده است عمل می‌کنند.

بازی با یک حمله اتمی ویرانگر جی‌ال‌ای در پکن و پیرو آن حمله‌ای در سد سه‌دره شروع می‌شود. کاربر در نقش ژنرال چینی ای بازی می‌کند که نیروهای چینی باقی‌مانده را برای ضدحمله احیا می‌کند. نهایتاً ژنرال در عملیات‌های کناره سواحل اقیانوس آرام، هسته جی‌ال‌ای را نابود می‌کند.

سپس بازیکن در نقش ژنرال جی‌ال‌ای نیروهای جی‌ال‌ای را در آسیای مرکزی جمع می‌کند و وجوه مالی و سلاح‌های میکروبی و بیولوژیکی جمع می‌کند. در انجام این کار، او مجبور است با ارتش هم آمریکایی هم چینی و هم یک گروه جدایی طلب جی‌ال‌ای روبرو شود. نهایتاً کمپین جی‌ال‌ای با تسخیر پایگاه فضایی بایکونور و پرتاب یک موشک سویز حامل ام‌آی‌آروی بیولوژیک به یک شهر بی نام تمام می‌شود.

و در آخر کمپین آمریکایی شروع می‌شود که در خاورمیانه و آسیای مرکزی با جی‌ال‌ای درگیر می‌شود. نهایتاً یک عملیات با ائتلاف امریکایی-چینی پایگاه فرماندهی اصلی جی‌ال‌ای را در آستانه (قزاقستان) نابود می‌کند.

دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به همراه آموزش نصب

ممنوعیت بازی جنرال در چین

سری ژنرال‌ها در چین اصلی ممنوع شد. در طول کمپین چینی بازی، کاربر بازیکن گاهی اوقات مجبور است تاکتیک‌های نامناسب (زشت) به کار ببرد همچون تخریب کامل مرکز نمایشگاهی و همایشی هنگ کنگ بعد از اینکه آنجا به یک پایگاه جی‌ال‌ای تبدیل می‌شود و تخریب سد سه‌دره برای غرق کردن جی‌ال‌ای در سیل.

همچنین نیروهای چینی در بازی آزادانه از سلاح اتمی استفاده می‌کنند، البته محدود به رده سلاح اتمی تاکتیکی سطح پایین. همچنین، در مقدمه بازی، میدان تیان‌آنمن و نواحی اطراف آن در پکن توسط سلاح‌های اتمی تروریستی ویران می‌شود.

ممنوعیت برای زیر ۱۸ سال در آلمان

در آغاز، بازی در آلمان تحت عنوان بین‌المللی خودش(Command & Conquer: Generals) منتشر شد. اما، دو ماه بعد از انتشار، به دلیل جنگ پیش رو در عراق، دفتر Bundesprüfstelle für jugendgefährdende Medien (دفتر فدرال رسانه‌های آسیب‌رسان برای اشخاص جوان) بازی را در لیست رسانه‌های مضر خودش قرار داد که هرگونه تبلیغ یا فروش به افراد زیر ۱۸ سال را طبق قانون ممنوع کرد.

وزیر رسانه‌های مضر برای جوانان آلمان(BPjM) توضیح داد که این بازی قابلیت بازی کردن جنگ در عراق را پیش از اینکه جنگ واقعی شروع شود به جوانان زیر ۱۸ سال می‌دهد. همچنین، کاربر بازیکن قادر به کشتن شهروندان است. بر اساس این دو نکته، BPjM آن را در لیست خود قرار داد زیرا معتقد بودند که این بازی جنگ را ستوده و تشویق به جنگ می‌کند.

به دلیل این ممنوعیت، EA در میانه سال ۲۰۰۳ یک نسخه قانونی محلی شده ویژه بازار آلمان منتشر کرد به نام Command & Conquer: Generäle، که گروه‌های دنیای واقعی را وارد بازی نمی‌کرد و هیچ ارتباطی با تروریزم نداشت. برای مثال واحد نظامی بمب گذار انتحاری «terrorist» به بمب قدرتمند لوله‌ای ‏(en)‏ و همه واحدهای پیاده‌نظام به نیمه ربات یا «cyborgs» تبدیل شدند…. wikipedia.org

 

توضیحات انگلیسی:

Command & Conquer: Generals is a real-time strategy video game and the seventh installment in the Command & Conquer series. It was released for Microsoft Windows and Mac OS operating systems in 2003 and 2004.

While the Windows version of Generals was developed by EA Pacific and published by EA Games, the Mac OS X version was developed and published by Aspyr Media.

The Mac OS X version was re-released by Aspyr for the Mac App Store on March 12, 2005. In the game, the player can choose from three different factions: the United States, China and the…. wikipedia.org

:GamePlay

Command and Conquer Generals operates like most other real-time strategy games, in that the player must construct a base, acquire resources, build various combat and support units, and defeat opponents. Various unit types can be constructed, ranging from infantry to vehicles and air units.

The player may control the United States of America, the People’s Republic of China, or the Global Liberation Army, and each side has its unique characteristics and abilities… wikipedia.org

بازی Command & Conquer: Generals – Zero Hour در حقیقت، بسته الحاقی بازی Command & Conquer: Generals است که توسط استودیوی بازیسازی EA Los Angeles در سبک استراتژی ساخته شد و کمپانی پرآوازه و محبوب الکترونیک آرتز در اواخر سال ۲۰۰۳ اقدام به انتشار این بسته الحاقی نمود.

دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به همراه آموزش نصب

در این نسخه، قابلیت ها و واحدهای جدیدی برای هر گروه طراحی شده است. همچنین، سه بخش در کمپین با ۵ ماموریت برای هر گروه نیز به گیم پلی اضافه شده است.

گیم پلی بازی، همانند نسخه اصلی Command & Conquer: Generals است. شما همچنان از میان سه گروه ایالات متحده آمریکا (USA)، چین (China) و ارتش آزادی جهانی (GLA) یکی را انتخاب می کنید و به ساخت بیس، دستیابی و جمع کردن منابع  ساخت واحد های مبارزاتی و پشتیبانی مشغول می شوید. 

دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به همراه آموزش نصب

همان طور که در پست بازی اصلی گفته شد، داستان بازی در آینده ای نزدیک رخ می دهد. آمریکا و چین، دو ابرقدرت جهانی را تشکیل می دهند و ارتش آزادی جهانی یا همان GLA سازمانی تروریستی است که نیروهایش در همه جا حضور دارند. اکنون، آمریکا و چین بعنوان دو متحد در کنار هم قرار می گیرند تا در برابر ارتش GLA که قصد نابودی ارتش این دو کشور را دارد، ایستادگی کنند.

دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به همراه آموزش نصب

دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به صورت فشرده بدون نصب کرک و چیزی

لینک دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به صورت فشرده بدون نصب کرک و چیزی پارت اول

لینک دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به صورت فشرده بدون نصب کرک و چیزی پارت دوم

رمز فایل : www.gnsorena.ir

راهنمای نصب بازی جنرال ۱ و جنرال ۲

 ابتدا قبل از Extract کردن فایل های بازی، آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

بعد از اینکه فایل فشر ده را از حالت فشر ده خارج کردید داخل
پو شه :GENERALS 1.2
شما یک فایل با نام :GENERALS -GENERALS Zh [www.gnsorena.ir].exe

خواهید دید ، که مجموع دو بازی جنرالها با حجم بسیار اندک است، بدون نیاز به کرک یا نصب آپدیتهای مختلف به صورت نصب آسان می باشد، .و همچنین یک پوشه دارید
به نام پوشه:Data
که مر بوط به تعقییر زبان بازی از زبان چینی به انگلیسی است.

طریقه نصب بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ :

ابتدا فایل :GENERALS -GENERALS Zh [pocketgames.ir].exe
را اجرا کنید و صبر کنید تا هر دو بازی به صورت کامل نصب گردد(البته در قسمت آدرس می توانید آدرس مورد نظر خود را انتخاب یا تایپ کنید ) توجه داشته باشید

که نصب بازی کمی طولانی است و این هم به دلیل روش فشرده سازی این فایل است

بعد از نصب * کامل بازی، بازی قابل اجراست ولی زبان بازی چینی است بر ای انگلیسی کردن زبان بازی کافی است

پوشه:Data
را در محل نصب بازی کپی ریپلیس کنید به این صورت که رو ی پوشه دیتا کلیک راست کنید سپس گزینه کپی را انتخاب
و به پوشه نصب بازی جای که بازی را نصب کرده اید بروید(این مورد در هر دو بازی هم بازی جنرال یک و هم جنرال زرو یکسان است) و
در محل نصب بازی کلیک راست کنید و گزینه پیس را بزنید و در قبال پرسش ، گزینه: بله
و گزینه ری پلیس را بزنید .

تمام شد بازی به صورت کامل انگلیسی شد .حالا وارد بازی شوید و لذت ببرید .

اگه موقع وارد شدن به بازی جنرال ۲ توی هرقسمتی از بازی با ارور nocd مواجهه شدید از این کرک استفاده کنید

دانلود کرک بازی جنرال ۲ دانلود کرک بازی Command & Conquer: Generals – Zero Hour

رمز فایل : www.gnsorena.ir

اگه برای بازی جنرال ۱و جنرال ۲ توی ویندوز ۷ یا ۱۰ به مشکل برخوردید اول از این روش استفاده کنید

روی آیکون بازی راست کلیک کنید و Properties بزنید و این تغریرات رو اعمال کنید

دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به همراه آموزش نصب

اگه توی ویندوز ۷ مشکل داشتید این فایل زیرو دانلود کنید و توی پوشه بازی کپی کنید.

دانلود فایل فیکس ویندوز ۷ ورژن ۶۴بیتی برای رفع مشکل احتمالی

این نسخه از بازی فشرده شدست نیاز به کرک و کد نداره ولی در صورت نیاز شما به کد بازی جنرال ۲ میتونید این فایل رو دانلود کنید

راهنمای آنلاین بازی کردن جنرال ۲

اول این فایل رو دانلود کنید

رمز فایل : www.gnsorena.ir

وارد پوشه Online Patch شوید. پچ GeneralsZH-104-english.exe را نصب کنید و پس از اتمام نصب، محتویات پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید. شما می توانید از طریق نرم افزار Gameranger قابل دانلود از وبسایت http://www.gameranger.com بازی را آنلاین اجرا کنید.

دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به همراه آموزش نصب

آموزش نصب بازی جنرال 

اول برید به این آدرس دانلود تمام نرم افزارهای مورد نیاز بازی با بروزرسانی ۲۰۲۱ و تموم سیستم خودتون رو بروزرسانی کنید.

و بعد طبق تصویر برید جلو تا نصب کنید

 

بعد از تمام نصب مینویسه که یه کلیک کنید تا بسته بشه و بازی شما کامل نصب شده است.

حالا بازی رو پلی بدین و بازی کنید


مشکلات بازی جنرال در شبکه :

آموزش رفع ارور های بازی جنرال

 • مشکل You have encountered a serious error ، Technical Support و Technical Difficulties

دانلود فایل Options.ini

رمز فایل : www.gnsorena.ir

این فایل options.ini را باید در ادرس زیر کپی کنید
C:\Users\***\Documents\
**** نام یوزری هست که با آن به ویندوز لاگین کردید

توجه کنیدکه در بخش Settings بازی رزولوشن و گرافیک بازی را تغییر ندهید که همه تنظیمات صفحه به هم می ریزه .برای بالا بردن گرافیک داخل همین فایل باید انجام دهید که خودم انجام دادم

توجه داشته باشید که فایل options.ini را باز کرده و در مقابل Resolution همان عدد مانیتور خودتان (مانند عکس زیر میشه زرلوشن را پیدا کرد) را بنویسید که این فایل برای مونیتو های فول اچ دی FULL HD یا همان ۱۰۸۰ ۱۹۲۰ هست
روش فهمیدن Resolution :
در ویندوز ۷

در ویندوز ۱۰

 • مشکل یک: در ویندوز ۱۰ یا هر ویندوزی بازی اجرا نمی شه یا این پیغام ها را می بینید:
 • Please make sure you have DirectX 8.1 or higher installedAlso verify that your video card meets the minimum requirements.”

راه حل :مراحل نصب بازی را مرحله به مرحله اجرا کنید حتما مشکل برطرف می شه (اگر به صورت ریموت هم به یک سیستم وصل شوید با این پیغام روبرو می شوید) مشکل معمولا در

۱-resolution در فایل options.ini است که با قرار دادن رزولشن مانیتور درست می شود

۲- عدم پاک شدن تغییرات قبلی در ویندوز است که با پاک کردن فایل dbghelp.dll درپوشه جنرال مشکل حل می شود.

۳-باید حتما DirectX 8.1 و یا بالاتر روی سیسنم نصب شده باشد

 • مشکل دو: همدیگرو می بینیم ولی زمان لود همه خط ها پر نمی شود و یکی یا چند نفر خط لودشون پر نمی شه و بازی اجرا می شه و بعضی افراد داخل بازی نیستن

راه حل :ارتباطلات شبکه چک شود . IP ها اگر دستی ست شده است همه از یک رنج باشد یا همه سیستم ها IP رو به صورت اوتوماتیک بگذرند. بهترین روش و بی اشکال ترین روش این است که همگی به یک سوییچ متصل شوند یا همگی به یک مودم یا اکسس پینت وصل شوند

 • مشکل سه : باز ی شروع می شه بعد از مدتی از بازی بیرون میاد

راه حل : آنتی ویروس و فایروال را تنظیم کنید و اگر آشنایی کار با آنها و تنظیم آنتی ویروس و فایروال را ندارید خاموش کنید

 • مشکل چهار: بازی لک پیدا می کند و کند می شود

راه حل :مشکل در استیبل بودن سرعت و ارتباط شبکه است یعنی اگرارتباط وایرلس است یکی یا چند نفر از سرعت متفاوت نسبت به بقیه استفاده می کنند (یک بار کلیه افراد ریست کنند و فایروال و آنتی ویروسو چک کنند)

 • مشکل پیغام “serial key already in use”

راه حل: اگر از ابتدا این پبام را دید مراحل زیر را انجام دهید:

نکته: البته این نکته را هم بگویم که گاهی اوقات تعدادی از دوستان با یکدیدگر بازی می کردند ولی بعد از چند بازی با این پیغام مواجه شدید که باید همگی یک بار از بازی بیرون بیاییند و دوباره لاگین کنند یا یک بازی جدید create کنید.

۱-windows key
۲-Regedit
به آدرس ریجستری زیر رفته

windows 7

windows 10

۳- بر روی آبجکت default کلیک راست کنید.
۴-modify
۵- یکی از سریال هایی که در ادامه آماده است را وارد نمایید.
۶- بر روی OK کلیک نمایید سپس ویندوز را ری استارت نمایید.


دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به همراه آموزش نصب دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به همراه آموزش نصب  دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به همراه آموزش نصب  دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به همراه آموزش نصب  دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به همراه آموزش نصب  دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به همراه آموزش نصب  دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به همراه آموزش نصب  دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به همراه آموزش نصب  دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به همراه آموزش نصب دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به همراه آموزش نصب 
دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به همراه آموزش نصب دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به همراه آموزش نصب  دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به همراه آموزش نصب  دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به همراه آموزش نصب  دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به همراه آموزش نصب  دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به همراه آموزش نصب  دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به همراه آموزش نصب  دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به همراه آموزش نصب  دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به همراه آموزش نصب دانلود بازی جنرال ۱ و جنرال ۲ به همراه آموزش نصب 
کانال تلگرام سورنا

27 ديدگاه

 1. دوستان من هررررجوری نصب میکنم بازی نصب نمیشه..ده بار از سایت های مختلف هم دانلود کردم ولی بازم نشد..خواهشا اگه کسی کامپیوتر وارده شمارم میذارم یه پیام بده که ازش راهنمایی بگیرم ۰۹۱۸۵۵۲۶۴۵۵

 2. سلام بازی رو دقیق به همین روشی ک گفتین دانلود و نصب کردم اما بازی بالا نمیاد.حتی تنظیماتی ک گفتین توقسمت Properties رو انحام دادم بازم بازی بالا نیومد. ویندوزم ۱۰ مانیتور هم ندارم کامپیوتر به تلوزیون وصله امکان داره مشکل از این باشه.خواهشمیکنم راهنماییم کن

 3. سلام من بازی رو نصب کردم اما وقتی میزنم روی ایکون بازی تا وارد بازی بشم این تصویر شروع بازی میاد و بعد از ۵ ۶ ثانیه میره و هیج اتفاقی نمیافته ممنون میشم راهنمایی کنید

  • سلام
   اصولا این مشکل برای نصب نبودن نرم افزارهای جانبی هست یا میتونید پاک کنید دوباره نصب کنید
   حتما و حتما آنتی ویروس موقع نصب بازی قطع باشه و قبل از اجرا پوشه بازی رو در انتی ویروس وارد کنید که پاک نکنه فایل هارو

 4. سلام استاد گرامی الحمدلا خوب باشین اقا من دانای کامل برای اینکه این بازی رو نصب کنم هنوز هنو ز کسب نکردم حتی به راهنمایی های شما چیزی نفهمیدم میشه ازتو خواهش کنم یه لطفی بکنین و یه اموزش تصویری بزارین تا ما انو پیاده کنیم تو عملیات نصب

 5. سلام استاد گرامی الحمدلا خوب باشین اق من دانایی کافی را برای نصب این بازی هنوز هنوز ندارم و از راهنمایی های شما چیزی نفهمیدم ازتون خواهش میکنم اکه یه اموزش تصویری بزارین تا ما انو پیاده کنیم تو عملیات نصب
  اخه از یه بچه مثل من چه انتضاری دارین

 6. سلام خسته نباشید من ۱۰ بار این بازی رو instal و unistal اش کردم ولی وقتی بازی رو run میکنم می نویسه tacnical dificaultis
  میشه بهم توضیح بدین که باید چه کاری بکنم؟

 7. سلام خسته نباشید من بازیو نصب کردم طبق روال مراحل رو انجام دادم ولی به ارور تکنیکال دیفیکالتس بر خوردم طبق پیشنهلد شما برنامه های کاربردی همون اولی که آل این وان هستش رو نصب کردم فایل کرک هم دان کردم از اول نصب کردم بازم ران نمیشه و ارور تکنیکال دیفیکالتیس رو میده اون حالت ادیمنستریشن هم فعاله الان چیکار کنم ممنون از راهنماییتون.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید