فروش بازی Forza Horizon 2 به زودی متوقف خواهد شد

0
405
فروش بازی Forza Horizon 2 به زودی متوقف خواهد شد

بازی مسابقه‌ای Forza Horizon 2 که توسط شرکت مایکروسافت ارائه می‌شود، به آخر خط خود رسیده است. این عنوان که در سال ۲۰۱۴ عرضه شده بود، قرار است در ۳۰ سپتامبر (مصادف با ۸ مهر) از فروشگاه ایکس‌باکس استور برای همیشه همراه با محتویات قابل دانلود خود حذف شود. دلیل این کار پایان یافتن وضعیت چرخه عمر بازی نامبرده اعلام شده است.

اگر شما قبلا Forza Horizon 2 را خریداری کرده بودید، هنوز می‌توانید به تجربه آن ادامه دهید و یا اگر نیاز داشتید که فضای حافظه کنسول خود را خالی کنید، دانلود مجدد ممکن خواهد بود. فعلا مشخص نشده است که آیا خدمات آنلاین ادامه خواهند داشت یا خیر و مایکروسافت هم توضیحی در این رابطه ارائه نکرده است.

شرکت مایکروسافت وارد جزئیات بیشتر نشده است که چرا می‌خواهد فروش Forza Horizon 2 را متوقف کند اما ظاهرا این مورد برای سری چیز جدیدی نیست و قبلا هم در سال ۲۰۱۶، ما شاهد حذف بازی Forza Horizon 1 بودیم. اگر از اعضای سرویس ایکس‌باکس لایو گلد (Xbox Live Gold) هستید توصیه می‌کنیم که دانلود رایگان Forza Horizon 2 را از دست ندهید.

در رابطه با دیگر عناوین سری Forza می‌توان گفت که Forza Horizon 3 فعلا در ایکس‌باکس استور باقی خواهد ماند. جدیدترین عنوان یعنی Forza Horizon 4 هم در اوایل ماه اکتبر سال میلادی جاری، برای رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس‌باکس وان قرار است که منتشر شود. سازنده عنوان چهارم استودیو پلی‌گراند گیمز (Playground Games) است که ساخت بازی‌های قبلی را هم بر عهده داشته و حال مالکیت آن بدست مایکروسافت افتاده است.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید