معرفی بازی کالاف دیوتی سه Call Of Duty 3

0
1155
معرفی بازی کالاف دیوتی سه Call Of Duty 3
معرفی بازی کالاف دیوتی سه Call Of Duty 3
کانال تلگرام سورنا
کانال تلگرام سورنا

معرفی بازی کالاف دیوتی سه Call Of Duty 3

معرفی بازی کالاف دیوتی سه Call Of Duty 3
معرفی بازی کالاف دیوتی سه Call Of Duty 3

معرفی بازی کالاف دیوتی سه Call Of Duty 3 . بازی Call Of Duty 3 نسخه سوم از سری بازی های کال اف دیوتی در سبک تیراندازی اول شخص اکشن است که در سال ۲۰۰۶ توسط Activision برای پلتفرم کامپیوتر عرضه شده است .

بعد از موفیقیت های دو نسخه قبلی این سری که باعث شد در دل گیمرها جای بگیرد و بتواند در سایت های بزرگ نقد و بررسی نمره خوبی را کسب کند و همچنین فروش عالی آن سازندگان بازی تصمیم گرفتند تا این سری را بر روی کنسول ها نیز بیاورند و در اوایل Call Of Duty 3 فقط برای روی XBOX و Playstation منتشر شد و بعد از مدتی کمپانی اکتیویژن این بازی را برای سیستم های خانگی نیز عرضه کرد.

معرفی بازی کالاف دیوتی سه Call Of Duty 3

Call Of Duty 3 نسخه سوم از سری بازی های کال اف دیوتی در سبک تیراندازی اول شخص اکشن است که در سال ۲۰۰۶ توسط Activision برای پلتفرم کامپیوترعرضه شده است . بعد از موفیقیت های دو نسخه قبلی این سری که باعث شد در دل گیمرها جای بگیرد و بتواند در سایت های بزرگ نقد و بررسی نمره خوبی را کسب کند و همچنین فروش عالی آن سازندگان بازی تصمیم گرفتند تا این سری را بر روی کنسول ها نیز بیاورند و در اوایل Call Of Duty 3 فقط برای روی XBOX و Playstation منتشر شد و بعد از مدتی کمپانی اکتیویژن این بازی را برای سیستم های خانگی نیز عرضه کرد.

معرفی بازی کالاف دیوتی سه Call Of Duty 3

داستان این نسخه هم همانند نسخه های اول و دوم در رابطه با جنگ جهانی است ولی با این تفاسیر که در این نسخه تغییرات خوب و بسزایی به چشم میخورد که نشان میدهد کمپانی سازنده حواسش به نقد و نظرات نسخه های پیشین بوده و تلاش کرده است هر نسخه را بهتر از نسخه قبلی بسازد و در این امر بسیار موفق بوده است. همچین بازی Call Of Duty 3 توانسته نمره ی عالی ۸٫۸ را از سایت های بزرگی مثل IGN و GameSpot کسب کند که این نشان دهنده هم چیز است.

، پس اگر تا به حال تجربه ی این نسخه ی ندای وظیفه را نداشته اید به شما پیشنهاد میکنیم که دانلود این بازی را از دست ندهید. همچینن میتوانید نسخه های قبلی را نیز که در سایت موجود است به صورت کاملا رایگان دانلود کنید و از انجام آن لذت ببرید. هم اکنون میتوانید کال اف دیوتی ۳ را به طور مستقیم و رایگان از سایت وقت بازیدریافت نمایید.

 سیستم پیشنهادی بازی Call Of Duty 3 :

OS: Windows XP/Vista/Seven
CPU: Intel Core i7 @ 3.4Ghz
RAM : 4 GB
VGA : Nvidia GTX 285 768MB
HDD: 3.6 GB

*****************

تصاویری از محیط بازی Call Of Duty 3

معرفی بازی کالاف دیوتی سه Call Of Duty 3

  Call of Duty 3

سازنده/ناشر: تری‌آرچ/اکتیویژن
تاریخ عرضه: ۲۰۰۶
پلتفرم‌ها: ایکس‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۲، ایکس‌باکس، پلی‌استیشن ۳، Wii

سومین شماره‌ی اصلی از سری ندای وظیفه این بار تفاوت‌هایی با نسخه‌های قبلی داشت. استودیو تری‌آرچ برای اولین بار وظیفه‌ی ساخت یک بازی از نسخه‌های شماره دار و اصلی Call of Duty را بر عهده گرفت و اولین نسخه اصلی سری هم محسوب می‌شود که فقط برای کنسول‌ها عرضه شد. این بازی در سال ۲۰۰۶ میلادی برای همه‌ی کنسول‌های پلی‌استیشن ۲، و ایکس‌باکس منتشر شد و به صورت همزمان برای کنسول‌های تازه وارد پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ عرضه شد.

در مجموع ۱۴ مرحله در بخش داستانی بازی وجود داشت که در چهار جبهه‌ی اصلی جنگ جهانی دوم روایت می‌شد. مراحل داستانی سربازان کانادایی و جبهه‌ی لهستان جزو مواردی بود که کمتر در بازی‌های دیگر شاهدش بودیم. بخش چندنفره‌ی آنلاین در کنسول‌های نسل هفتمی ۲۴ بازیکن و کنسول‌های نسل ششمی به ۱۶ بازیکن محدود می‌شد. البته نسخه‌ی Wii این بازی فاقد بخش چند نفره‌ی آنلاین می‌شد.

معرفی بازی کالاف دیوتی سه Call Of Duty 3

برخلاف قسمت‌های قبلی، استودیو تری‌آرچ از موتور اختصاصی خود به نام NGL برای ساخت بازیش بهره برد، با این حال، بسیاری از المان‌های بصری بازی از جمله افکت‌های دود و آب و هوا مشابه چیزی بود که اینفینیتی وارد در بازی‌های خود پیاده‌سازی کرده بود. اولین تجربه‌ی تری‌آرچ در قیاس با بازی‌های قبلی نتوانست امتیازات بسیار بالایی را بگیرد و به میانگین ۸۳ در وب‌سایت متاکریتیک برای نسخه‌ی ایکس‌باکس بسنده کرد.

در بخش فروش، این بازی توانست موفق ظاهر شود و حتی تا یک سال خود را در در رده‌های اول تا سوم چارت بریتانیا نگه دارد. به نقل از ان‌پی‌دی، Call of Duty 3 توانست بیش از ۷.۷ میلیون نسخه به فروش برساند. مانند نسخه‌های قبلی، این بازی هم توانست جوایزی مانند جایزه‌ی آکادمی هنر و علوم تعاملی برای دستاورد خارق‌العاده در بخش طراحی و تدوین صدا را به دست آورد.

منبع : مجله بازی زومن

کانال تلگرام سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید