معرفی بازی کانتر استرایک ۱.۶ – Counter Strike 1.6

0
534
معرفی بازی کانتر استرایک 1.6 - Counter Strike 1.6
معرفی بازی کانتر استرایک 1.6 - Counter Strike 1.6
فروشگاه اینترنتی سورنا
فروشگاه اینترنتی سورنا

معرفی بازی کانتر استرایک ۱.۶ – Counter Strike 1.6

معرفی بازی کانتر استرایک 1.6 - Counter Strike 1.6 gnsorena.ir
معرفی بازی کانتر استرایک ۱.۶ – Counter Strike 1.6

محبوب ترین بازی در بین گیمرهای ایرانی که علاقه مندان زیادی دارد

مسابقات این بازی هنوز هم در ایران و بین جوان ها و حتی میان سال ها رواج دارد

بازی کانتر یکی از محبوب ترین بازی های کامپیوتری تحت شبکه است. در این بازی تعدادی از بازیکنان در گروه تروریست و تعدادی هم در گروه پلیس قرار میگیرند. تروریست ها قصد بمب گذاری دارند و پلیس ها باید مانع این کار شوند.

معرفی بازی کانتر استرایک ۱.۶ – Counter Strike 1.6

بازی کانتر را علاوه بر شبکه Lan (مثل گیم نت ها) میتوان به صورت اینترنتی هم بازی کرد. در حال حاضر بیش از ۱۵ هزار سرور اینترنتی برای نسخه های مختلف بازی کانتر وجود دارد. اما بیشتر آنها امکان اتصال را به بازیکنانی که از نسخه های قفل شکسته استفاده میکنند نمیدهند.

سایر اطلاعات بازی در ادامه مطلب . . .

مشخصات بازی Counter Strike 1.6 :

نام بازی : Counter Strike 1.6

نام بازی (فارسی) : کانتر ۱.۶

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : ۲۰۰۰

شرکت سازنده : Valve

منتشر کننده : Valve

سبک بازی : اکشن

* سرورهای بازی Counter Strike 1.6 همراه با Maps و Cheats *

معرفی بازی کانتر استرایک 1.6 - Counter Strike 1.6 gnsorena.ir
معرفی بازی کانتر استرایک ۱.۶ – Counter Strike 1.6

فکر کنم کمتر کسی باشد که بازی Counter Strike 1.6 را بازی نکرده باشد . این بازی زیبا را اکثرا در گیم نت ها و بصورت شبکه بازی کرده اید .

این بازی جزء محبوبترین بازیهای جهان شناخته شده است که هر ساله مسابقات آن در ایران و خارج از ایران برگذار می شود .

در این بازی ۲ گروه وجود دارند . اول گروهی که تروریست می باشند و باید در نقشه هایی که انتخاب مشود نفوذ کرده و بمب گذاری کنند .

دوم گروهی که پلیس ضد تروریست هستند که باید از محل های قایل بمب گذاری روی نقشه ها محافظت کرده و در صورتی که بمب گذاری صورت گرفت سریعا آن را خنثی کند .

این بازی دارای زمینها ونقشه های متنوع و گوناگونی است که میتوانید در همه آنها بازی کنید . ورژن ۱.۶ این بازی که به اعتقاد تمامی گیمرها بهترین نسخه این بازی نیز هست.

کانتر استریک Counter Strike 1.6 2015 نسخه جدید بازی کانتر در سبک اکشن و اول شخص می باشد که توسط Valve Corporation برای پلتفرم کامپیوتر عرضه شده است. بازی کانتر استریک ۱.۶ نسخه ۲۰۱۵ ، یک بازی جدید آنلاین در سبک اول شخص می باشد است که در سال های گذشته بخشی از خاطرات بسیاری از کاربران بوده است. بازی کانتر استریک با سبک اول شخص ، یکی از محبوب ترین سری بازی های شبکه ای بوده است که تعداد فراوانی از کاربران ، اوقات فراغت خود را با آن می گذرانده اند.

شما به انتخاب خود می توانید در گروه تروریست ها و یا کانتر تروریست ها قرار بگیرید. گروه تروریست ها گروهی هستند که با در دست داشتن یک بمب C5 ، سعی در پیاده سازی یک حرکت انتحاری دارند ، در صورتی که در گروه آن ها باشید ، در هر دست به نوبت ممکن است این بمب در اختیار شما قرار بگیرید که می بایست با بهره گیری از نقشه ، آن را در محلی مناسب به کار بگذارید.

در صورتی که عضو تروریست ها هستید پس از به کار گذاری بمب مراقب باشید ! زیرا هر لحظه ممکن است کانتر تروریست ها برای خنثی سازی آن سر رسیده و ضمن نابود سازی شما و یارانتان آن را خنثی کنند. شما همچنین می توانید در تیم کانتر تروریست ها قرار گرفته و برای جلوگیری از اعمال شوم و خطرناک تروریست ها عمل کنید. Counter-Strike 1.6 2015 با دارا بودن قابلیت بازی آنلاین ، شما را قادر می سازد در فضای آنلاین بازی های خود را با پلیرهای جهانی انجام دهید ، بدین ترتیب می توانید مهارت خود را در مبارزات مسلحانه به چالش بکشانید.

معرفی بازی کانتر استرایک 1.6 - Counter Strike 1.6
معرفی بازی کانتر استرایک ۱.۶ – Counter Strike 1.6

بر خلاف نسخه هایی از بازی کانتر استریک که محدود به انجام بازی به صورت شبکه ای بود ، بازی کانتر استریک ۱.۶ نسخه ۲۰۱۵ امکان انجام بازی تک نفره به همراه Bot ها را نیز فراهم کرده است. یکی از امکانات و نکات قابل توجه بازی کانتر استریک ، تنوع بسیار بالای سلاح ها به همراه ذکر دقیق مشخصات و نام هریک از آنان است.

برای مثال در صورتی که در تیم تروریست های قرار بگیرید اسلحه هایی خاص این گروه وجود دارند که از جمله آنان می توان به یوزی ، کلاشینکف و کلاشینکف معروف به کلاش افغانی اشاره کرد ! در تیم کانتر تروریست ها نیز برخی از سلاح ها خاص تیم های کانتر تروریست هستند که از جمله آنان می توان به اسلحه محبوب M4 اشاره کرد. هر یک از اعضای تیم ها می توان با کشتن افراد مقابل ، اسلحه آنان را نصیب خود کند ، این عمل با فشردن کلید G امکان پذیر است.

برای خرید اسلحه ها در مقر خود می توانید از کلید B استفاده کنید ، در لیستی که پیش رویتان ظاهر می شود می توانید به انتخاب خودتان ، زره ، بمب ، فلش ، یک اسلحه کمری و همچنین یک سلاح سنگین را خریداری کنید. با پیروزی بر دشمنان می توانید پول خود و تیمتان را افزایش دهید تا در مأموریت بعدی سلاح هایی گران تر نظیر اسنایپر را خریداری کنید. نسخه ای که هم اکنون برای شما گیمرهای عزیز آماده شده است نسخه ریپک و فشرده شده ۲۵۰ مگابایتی است که می توانید با دانلود آن ، به دوران دوست داشتنی سال های گذشته بازگردید.

معرفی بازی کانتر استرایک ۱.۶ – Counter Strike 1.6 معرفی بازی کانتر استرایک ۱.۶ – Counter Strike 1.6 

انلو

کانتر استرایشسک ۱.۶ ورژن ۲۶ , دانلود کانتر استرایک ورژن ۲۰۱۶ , دانلود کانتر استرایک ورژن جدید ۹۵ , دانلود کانتر اسارتیکس ۱.۷ ورژن ۲۰۱۶ , دانلود کانتر استرایک ۱.۸ ورژن ۲۰۱۶

فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید