معرفی و دانلود بازی Star Ocean The Last Hope 4K Full HD Remaster برای کامپیوتر

0
563
Star Ocean The Last Hope 4K Full HD Remaster
Star Ocean The Last Hope 4K Full HD Remaster
فروشگاه اینترنتی سورنا
فروشگاه اینترنتی سورنا

دانلود بازی Star Ocean The Last Hope 4K Full HD Remaster برای کامپیوتر

گویا قفل گذاری جدید Denuvo به طور کامل توسط گروه CPY درهم شکسته شده است! دانلود بازی Star Ocean The Last Hope 4K Full HD Remaster که از سیستم امنیتی جدید Denuvo استفاده می کند نیز پس از کرک شدن عنوان Sonic Forces توسط گروه CPY به همراه تمامی بسته های الحاقی و آخرین آپدیت کرک شده است.

امید است به مثال قدیم (چرخه ی کرک یک بازی معروف، چندین بازی غیرمعروف و سپس سایر بازی های معروف) شاهد کرک شدن عناوین مهمی که تا به حال کرک نشده اند، باشیم. Star Ocean: The Last Hope یکی از بازی‌های فوق‌العاده و موفق نسل هفت است که در سال ۲۰۰۹ منتشر شد، این بازی که در زمان انتشار توانست نظر کاربران و منتقدان را به خود جلب کند به‌زودی قرار است طی یک نسخه‌ی ریمستر برای کنسول PS4 و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار بگیرد.

نسخه‌ی ریمستر Star Ocean: The Last Hope یک ریمستر ساده با افزایش رزولوشن و بهبود رنگ‌بندی‌ها نخواهد بود، بلکه تمامی اجزای بازی از نو با گرافیک نسل هشتمی طراحی‌شده‌اند، این بازی علاوه بر کنسول PS4 برای کنسول میان نسلی سونی یعنی PS4 Pro نیز در دسترس قرار خواهد گرفت و از رزولوشن ۴K و HDR نیز پشتیبانی خواهد کرد.

به‌تازگی سازنده‌ی بازی Star Ocean: The Last Hope اعلام کرده که نسخه‌ی ریمستر این بازی ازلحاظ بصری و کیفیت بر روی کنسول‌ها کاملاً مشابه با رایانه‌های شخصی خواهد بود و تفاوتی بین این احساس نخواهد شد. علاوه بر این‌ها کاربران نسخه‌ی کنسولی بازی همانند کاربران رایانه‌های شخصی توانایی این رادارند که تنظیمات گرافیکی بازی را تغییر دهند تا بتوانند به بهترین نرخ فریم ممکن دست یابند.

کاربران PS4 از بین دو رزولوشن ۷۲۰P و ۱۰۸۰P توانایی انتخاب دارند و کاربران PS4 Pro نیز به رزولوشن ۴K و ۲K دسترسی خواهند داشت. برای مشاهده ی توضیحات بیشتر در مورد این بازی، لطفا به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

Star Ocean The Last Hope 4K Full HD Remaster PC-CPY

|نسخه فشرده FitGirl با حجم شروع از ۱۰٫۴GB اضافه شد|

Star Ocean The Last Hope 4K Full HD Remaster
Star Ocean The Last Hope 4K Full HD Remaster

 سال ۲۰۶۴. سالی که انسان ها بالاخره موفق شدند با ارتکاب به بزرگترین اشتباه خود سیاره زمین را نابود کنند. بزرگترین اشتباه تاریخ بشر؛ جنگ! اکنون ماه ها از آن واقعه تلخ و دردناک می‌گذرد و زمین دیگر جایی برای بخشیدن به انسان ها ندارد.

سیاره خاکی و آبی زیبای ما بر اثر این جنگ به تلی از خاک تبدیل شده است و دیگر جای زندگی نیست. این پایان کار زمین است… انسان ها باید اینبار تاوان سختی برای اشتباه خود بپردازند. تنها راه بقای انسان ها و نوع بشر زندگی در سیارات و منظومه های دیگر است که فاصله زیادی با منظومه ما دارند و سفر به آنها غیر ممکن است. اما بار دیگر نبوغ انسان ها، این فرزندان ناخلف زمین همه چیز را به نفع آنها تغییر می‌دهد.

با اختراع Warp Gate ها، کلید سفر به سیارات دیگر، فصل جدیدی در تاریخ بشر رقم می‌خورد. سال SD0001، شروع دوباره انسان ها! مدتی بعد از اختراع WG ها، اولین برخورد با موجودات فرا زمینی رخ می‌دهد. به این ترتیب‌ انسان ها در سال SD0010 به دنبال حیات، سفر به “اقیانوس ستاره ها” را آغاز می‌کنند… Edge Maverick جوانی شجاع و همانطور که حتما حدس زده اید مبارزی ماهر و عدالت جو و عاشق پیشه!!

به همراه دوست دوران کودکی خود Reimi Saionji، که تیر انداز ماهریست، دو تن از داوطلبین نیروهای SRF هستند که به عنوان اولین گروه برای اعزام به سیارات دیگر عازم سفر دور و دراز خود و البته داستان ما شده اند.

 اشتباه نکنید! بخشی که خواندید شروع داستان یک بازی FPS و یا استراتژی آینده نگر نیست! بلکه شروع داستان چهارمین و آخرین قسمت از مجموعه SO است که تاکنون میهمان چهار نسل از کنسول های خانگی بوده است. اصولا مشخصه اصلی داستان های سری SO تمی علمی/ تخیلیست که چند صد سال بعد از نسل حاظر اتفاق می‌افتد، اما اینبار نویسندگان داستان SO4 به جای انتخاب تمی مشابه به سمت داستانی واقع گرایانه و بیشتر علمی روی آورده اند که چه از لحاظ جو و اتمسفر و چه از لحاظ شخصیت ها و مکان ها هیچ ربطی به عنوان های قبلی این مجموعه ندارد!

البته با توجه به اینکه اینبار شماره جدید SO برای یک کنسول جدید منتشر می‌شود، این روند باعث شده که گیمرهای تازه وارد هیج گونه چالشی برای انجام این عنوان نداشته باشند اما این تصمیم به هیچ وجه به مزاق طرفداران قدیمی مجموعه خوش نخواهد آمد.

 سیستم مبارزات دانلود بازی Star Ocean The Last Hope 4K Full HD Remaster مانند گذشته به این صورت است که پس از برخورد شما با دشمنان در Map ها، مبارزات در صحنه ای جدید و بزرگ دنبال می‌شود و شما می‌توانید به همراه سه یار دیگر خود که به زیبایی هر چه بیشتر توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شوند، به کشتار دشمنان بپردازید. البته همانطور که گفته شد هوش مصنوعی بازی بسیار قویست و شما اینبار با دشمنانی که IQ شان در حد هویج است طرف نیستید!!

بلکه با دشمنانی روبرو هستید که همه تصمیماتشان هوش مندانست و از یک لحظه غفلت به راحتی استفاده کرده و شما را از صحفه روزگار (البته روزگار که چه عرض کنم، صفحه کامپیوتر!!) محو خواهند کرد. نترسید! بازی آنچنان هم سخت نیست که نتوانید از عهده انجام آن بر آیید!!

 سیستم مبارزات مانند گذشته به این صورت است که پس از برخورد شما با دشمنان در Map ها، مبارزات در صحنه ای جدید و بزرگ دنبال می‌شود و شما می‌توانید به همراه سه یار دیگر خود که به زیبایی هر چه بیشتر توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شوند، به کشتار دشمنان بپردازید.

البته همانطور که گفته شد هوش مصنوعی بازی بسیار قویست و شما اینبار با دشمنانی که IQ شان در حد هویج است طرف نیستید!! بلکه با دشمنانی روبرو هستید که همه تصمیماتشان هوش مندانست و از یک لحظه غفلت به راحتی استفاده کرده و شما را از صحفه روزگار (البته روزگار که چه عرض کنم، صفحه کامپیوتر!!) محو خواهند کرد. نترسید! بازی آنچنان هم سخت نیست که نتوانید از عهده انجام آن بر آیید!!در TLH شاهد نوآوری های جدیدی هستیم که لذت مبارزات را دوچندان می‌کنند.

قابلیت هایی نظیر پرش، حمله از پشت، حمله از هوا به زمین و … مواردی هستند که گیم پلی بازی را بیش از پیش هیجان انگیز می‌کنند. کمبوهای بازی اینبار بسیار بیشتر و متنوع تر شده اند و شما می‌توانید با ترکیب آنها با هم کمبوهای مختلف و مرگبار دلخواه خود را اجرا کنید. سلاح های مختلف و متنوع نیز یکی از بخش های جدایی ناپذیر سری SO است که با قدرت در TLH حضور دارند. (بهترین قسمت بازی برای من همین قابلیت ترکیب سلاح ها با یکدیگر است که مشاهده نتیجه آن و بلایی که بر سر دشمنان مظلوم!! بازی می‌آورد، برایم بسیار جذاب و مفرح است).

منبع توضیحات: بازی سنتر

 تصاویری از محیط بازی بازی Star Ocean The Last Hope 4K Full HD Remaster :

دانلود-بازی-STAR-OCEAN-THE-LAST-HOPE-4K-and-Full-HD-Remaster دانلود-بازی-STAR-OCEAN-THE-LAST-HOPE-4K-and-Full-HD-Remaster

دانلود-بازی-STAR-OCEAN-THE-LAST-HOPE-4K-and-Full-HD-Remaster دانلود-بازی-STAR-OCEAN-THE-LAST-HOPE-4K-and-Full-HD-Remaster

دانلود-بازی-STAR-OCEAN-THE-LAST-HOPE-4K-and-Full-HD-Remaster دانلود-بازی-STAR-OCEAN-THE-LAST-HOPE-4K-and-Full-HD-Remaster

 

مشخصات نسخه فشرده FitGirl بازی Star Ocean The Last Hope 4K Full HD Remaster :

 

+ Based on Star.Ocean.The.Last.Hope.4K.Full.HD.Remaster-CPY ISO release: cpy-sttlh.iso (54,952,384,512 bytes)
+ ۱۰۰% Lossless & MD5 Perfect: all files are identical to originals after installation
+ NOTHING ripped, NOTHING re-encoded
+ Selective Download feature – you can skip downloading and installing of 4K videos, if you don’t have 4K display
+ Significantly smaller archive size (compressed from 51.2 to 9.9/13.1 GB, depending on selected components)
+ Installation takes from 5 minutes (on SSD w/o 4K videos) up to 30 minutes (on HDD with 4K videos and low RAM)
+ After-install integrity check so you could make sure that everything installed properly
+ HDD space after installation: up to 52 GB (up to 62 GB during installation)
+ Language can be changed in game settings
+ At least 2 GB of free RAM (inc. virtual) required for installing this repack

From the creative minds of Square Enix and tri-Ace, STAR OCEAN – THE LAST HOPE takes place at the very beginning of the Star Ocean series.This action-packed RPG takes players on the epic journey of mankind’s last stand, with exploration and battle across some of the most mysterious, dangerous and fantastical worlds of the universe.

Earth has been decimated by World War III and now humanity must turn to the stars in search of a new home. Explore the galaxy on your quest, make allies and enemies among the alien races you encounter and uncover a danger so great that it threatens all of creation.

سیستم مورد نیاز بازی Star Ocean The Last Hope 4K Full HD Remaster

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Star Ocean The Last Hope 4K Full HD Remaster :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 – ۶۴ bit
Processor: Intel core i3 2100 / AMD A8-6500
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GT630 VRAM 512MB / AMD Radeon R7 250 VRAM 512MB
DirectX: Version 11
Storage: 55 GB available space

 

سیستم پیشنهادی بازی Star Ocean The Last Hope 4K Full HD Remaster :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7, 8.1, 10 (All 64bit)
Processor: Intel Core i5 4670 / AMD A10-7850K
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX960 VRAM 2GB / AMD Radeon R9 380 VRAM 2GB and over
DirectX: Version 11
Storage: 55 GB available space

راهنمای نصب بازی Star Ocean The Last Hope 4K Full HD Remaster

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید

اطلاعات فایل بازی Star Ocean The Last Hope 4K Full HD Remaster
  • حجم فایل: ۴۰.۶گیگابایت | شروع از ۱۰.۴گیگابایت
  • تاریخ انتشار: انتشار بازی: NOV-28-2017 | کرک CPY بازی: JAN-27-2018
Star Ocean The Last Hope 4K Full HD Remaster Star Ocean The Last Hope 4K Full HD Remaster Star Ocean The Last Hope 4K Full HD Remaster Star Ocean The Last Hope 4K Full HD Remaster Star Ocean The Last Hope 4K Full HD Remaster Star Ocean The Last Hope 4K Full HD Remaster Star Ocean The Last Hope 4K Full HD Remaster Star Ocean The Last Hope 4K Full HD Remaster Star Ocean The Last Hope 4K Full HD Remaster
فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید