معرفی و دانلود بازی Silence The Whispered World 2 MULTi12-PROPHET برای PC

0
565
کانال تلگرام سورنا
کانال تلگرام سورنا

معرفی و دانلود بازی Silence The Whispered World 2 MULTi12-PROPHET برای PC

معرفی و دانلود بازی Silence The Whispered World 2 MULTi12-PROPHET برای PChttp://www.gnsorena.ir/

نسخه کاملا آپدیت شده به همراه تمامی بسته های الحاقی بازی توسط گروه PROPHET در ژانویه ۲۰۱۸ کرک و منتشر شد. نسخه PROPHET شامل آخرین آپدیت بازی به ورژن v1.1.20227 به همراه آرت بوک و آلبوم موسقی متن بازی می باشد. داستان دومین قسمت دانلود بازی Silence درباره یک خواهر و برادر است. خواهر و برادری که در جنگی خانمان سوز پدر و مادر خود را از دست داده اند و در این دنیای بزرگ و بی رحم کسی را جز یکدیگر ندارند.

آن ها در کنار هم در دهکده کوچکشان زندگی می کنند و روزی نیست که از صحنه های بی رحم جنگ چیزی نصیبشان نشود. زندگی تا مدت ها با این روال می گذشت تا این که روزی صدای گوشخراش هواپیما های بمب افکن به درون گوش بچه ها پیچید. Noah که برادر بزگتر و سرپرست خواهر کوچکش یعنی Reenie است دست او را گرفته و هر دو به سمت نزدیک ترین پناهگاه روانه می شوند.

پناهگاهی که بیرون دهکده در میان انبوهی از برف پنهان شده. Noah و خواهرش وارد می شوند و در آهنی را پشت سرشان قفل می کنند. صدای وحشتناک انفجار ها هنوز هم شنیده می شد و هیچ تضمینی برای امنیت آن ها وجود نداشت. در همین حین صدای در زدن می آید.

گویا کسی از پشت در بزرگ و آهنین پناهگاه تقاضای کمک دارد. Noah به طرف در می رود اما پیش از این که آن را باز کند لرزش برخورد یک خمپاره او را به عقب پرتاب می کند. خمپاره ای که درست در پشت در فرود آمده بود و خون جاری شده بر روی شیشه کوچک در گواهی می داد با غریبه چه کرده. با پیچیدن صدای سهمگین انفجار خمپاره، Reenie به گریه می افتد. Noah از جای خود بلند شده و به سراغ او می رود. گیم پلی بازی از همین جا شروع شده و شما باید Reenie را آرام کنید.

برای آرام کردن یک دختر بچه چه کاری بهتر است از داستان گفتن؟ پس Noah شروع به تعریف داستان سدویک و دنیای Silence می کند.

Silence MULTi12 PC-PROPHET

|نسخه کامل، آپدیت شده و ۱۲زبانه PROPHET جایگزین شد|

دانلود-بازی-Silence-The-Whispered-World-2

 

این بار و در دومین شماره از Silence شما داستان خواهر Noah یعنی Reenie را در دنیای Slilence خواهید شنید. Noah و خواهرش اکنون از طریق اتفاقی عجیب به دنیای Silence راه یافته اند و آنجا را غرق در جنگ و تاریکی میابند. داستان بازی زیبایی و پیچیدگی های لازم را دارد و می تواند برای ساعت ها شما را سرگرم کند.

شخصیت های بازی همگی دارای عمق خوبی هستند و دقت و توجه نویسندگان و طراحان به برخی نکات و جزئیات بسیار دوست داشتنی شان کرده. می توان گفت این موفقیت در طراحی شخصیت های دوست داشتنی بخاطر هماهنگی و همکاری خوب و دقیق همه ی افراد تیم با یکدیگر بوجود آمده و این مسئله واقعا قابل تحسین است.

 بازی همانند شماره قبل یک اثر ماجراجویی به سبک اشاره و کلیک است. شخصیت های بازی در محیط های زیبای بازی حرکت می کنند و به فرمان شما با اشیاء تعامل دارند. کافیست نشانگر ماوس را به طرف شیئی که قصد تعامل با آن را دارید ببرید. در صورتی که آن شیء قابل تعامل باشد نشانگر ماوس تغییر شکل می دهد. گاهی نیز چنین امکانیث میسر نیست و کارکتر بازی صرفا دیالوگی را درباره آن بیان می کند. همین مکانیک سرتاسر گیم پلی Silence را تشکیل داده است.

درست همانند بازی های ادونچر کلاسیک. بازی شما را در محیط های زیبا و پر از جزئیات خود رها می کند و باید با تعامل با محیط و مشاهده جزئیات و کاوش و تحلیل راهی برای رسیدن به اهداف خود بیابید. اغلب برای پیشرفت در بازی ناچار به حل معما های مختلف هستید. معما های بازی نیز تنوعی عالی دارند و اکثرا با منطق مشخصی حل می شوند.

 مهمترین ابزار تان در حل معما ها موجود سبز رنگ و بامزه ای است به نام Spot! او که در قسمت قبلی نیز یار و یاور سدویک بود حالا هم به کمک Noah و خواهرش آمده تا ماجرای جدیدی را در دنیای Silence تجربه کنند. این موجود بامزه چند قابلیت بسیار مهم و پر کاربرد دارد. اولین و پر کاربرد ترین ویژگی Spot، قابلیت تغییر شکل است. این موجود سبز رنگ می تواند به هر شکلی که اراده کنید در بیاید.

می توانید با کشیدن نشانگر ماوس روی اسپات فرم بدن او را تغییر دهید. مثلا می توانید او را به شکل یک تخته در آورید. فرمی که در بسیاری مواقع بسیار کارامد است. ویا این که او را آنقدر بزرگ کنید که همچون یک توپ گرد شود و مجبور باشد روی زمین بغلتد! دیگر فرم ها نیز برای این موجود قابل دسترس اند. مثلا با به اتش کشیدن بدن اسپات می توان او را به اسپات آتشین تبدیل کرد.

و یا با عبور دادن او از درون جعبه های جادویی او را به تکه های کوچکتر تقسیم کرد! هر یک از این اشکال و فرم ها در جای جای بازی به کار می آیند و باید با ترکیبشان معما ها و مشکلات را یکی پس از دیگری حل کنید. دیگ قابلیت مهم اسپات توانایی ذخیره کردن مایعات است. او می تواند هر نوع مایعی (حتی گدازه ها!) را بخورد و در بدن خود ذخیره کند. و پس از مدتی آن را در مکان مناسب بیرون بریزد.

این ویژگی نیز در ترکیب با دیگر مکانیک ها باعث شده طراحان مراحل بتوانند یک بازی زیبا و جذاب خلق کنند گه هیچگاه خسته کننده نمی شوند و مراحلش حتی برای بار دوم نیز جذابیت خود را حفظ می کنند.

منبع توضیحات: گیم فا

 تصاویری از محیط بازی Silence The Whispered World 2 MULTi12-PROPHET

Silence-The-Whispered-World-2-screenshots Silence-The-Whispered-World-2-screenshots

Silence-The-Whispered-World-2-screenshots Silence-The-Whispered-World-2-screenshots

Silence-The-Whispered-World-2-screenshots Silence-The-Whispered-World-2-screenshots

 

ویژگی های نسخه FitGirl بازی Silence The Whispered World 2 MULTi12-PROPHET :

+ Based on Silence_The_Whispered_World_2-FLT ISO release: flt-stww.iso (3,670,339,584 bytes)
+ Official GOG update v1.1.20227 (901 MB) installed over
+ ۱۰۰% Lossless & MD5 Perfect: all files are identical to originals after installation
+ NOTHING ripped, NOTHING re-encoded
+ Selective download feature: you may skip downloading of German/Polish/Chinese voiceovers & unused files from PS4 version of the game
+ Significantly smaller archive size (compressed from cumulative 4.3 to 2.5~3 GB)
+ Installation takes 3-5 minutes (depending on your system)
+ After-install integrity check so you could make sure that everything installed properly
+ HDD space after installation: up to 7 GB
+ Language can be changed in game settings

War rages on. During an air raid, 16 year old Noah and his little sister Renie seek shelter in a bunker. There, not only are they protected from the deadly bombardment, but are also at the crossroads of a world between life and death: Silence. When Noah’s sister gets lost in Silence, he is forced to venture into this idyllic yet threatening world to find her.

 Silence, however, bears its own scars of war and suffering. Dark creatures haunt towns and cities and ravage this once serene place between worlds. Only a small band of rebels stands against the looming menace. Now it is up to the siblings to save Silence and its fantastic inhabitants from impending doom and thus also save their own lives.

Join Noah and Renie on their exciting journey through Silence where an emotionally gripping story of contrasts between serenity and danger unfolds. Meet fascinating and likeable characters like Spot, the magical caterpillar who helps Noah and Renie on their way through Silence. And witness when the siblings discover that the only thing that can save them is their love for each other.

سیستم مورد نیاز بازی Silence The Whispered World 2 MULTi12-PROPHET

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Silence The Whispered World 2 MULTi12-PROPHET :

OS: Win 7
Processor: 2 GHz Dual Core CPU
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 280 / ATI Radeon HD 5800 / Intel HD 5000
DirectX: Version 9.0c
Storage: 20 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers

سیستم پیشنهادی بازی Silence The Whispered World 2 MULTi12-PROPHET :

OS:  Win 7, Win 8.1, Win 10
Processor:  ۲ GHz Dual Core CPU
Memory:  ۶ GB RAM
Graphics:  NVIDIA GeForce GTX 670 / ATI Radeon HD 9700
DirectX:  Version 9.0c
Storage:  ۲۰ GB available space
Sound Card:  DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers

راهنمای نصب بازی Silence The Whispered World 2 MULTi12-PROPHET

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه PROPHET را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

———————————

توضیحات نصب نسخه FitGirl بازی Silence The Whispered World 2 MULTi12-PROPHET :

۱) در هنگام نصب، دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد، فضای کافی در هارد و رم خود داشته باشید و مقدار زیادی صبر (!) برای نصب نسخه فشرده به خرج دهید. در ابتدای نصب، تیک گزینه های اضافی را بردارید گزینه های اضافی “Update DirectX”، سایر زبان های غیر از انگلیسی و نسخه های مختلف C++ بازی (در صورتی که دانلود نکرده اید) می باشند.

دقت کنید که توصیه می شود تمامی نسخه های ۳۲بیتی و ۶۴بیتی پیش نیاز Microsoft Visual C++ از ۲۰۰۵ الی ۲۰۱۵ را بر روی سیستم خود نصب کنید تا مشکلی نداشته باشید. برای این موضوع، می توانید مجموعه کامل این پیش نیازها را از اینجا دانلود کنید.

۲) پس از اتمام نصب، بازی را اجرا کرده و از آن لذت ببرید.

اطلاعات فایل بازی Silence The Whispered World 2 MULTi12-PROPHET
کانال تلگرام سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید